25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ ۱۳:۳۰:۰۰
کد مطلب:  805076
قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش در مانور تشکیلاتی سپاس مربی؛
همه باید بیانیه مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم

قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش در مانور تشکیلاتی سپاس مربی گفت: در اجرای گام دوم انقلاب، همه باید بیانیه مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، صبح امروز امیرعلی نعمت الهی در مانور تشکیلاتی سپاس مربی که با حضور ۱۲۰۰دانش‌آموز عضو تشکیلات سازمان دانش‌آموزی شهرستان های استان تهران در مجتمع ورزشی فاطمه الزهرا سلام‌الله علیها ناحیه یک شهرری برگزار شد با تبریک روز زن و هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی اظهار کرد: علما و خطبای بزرگی در شهرری زندگی می‌کردند که خدمات ارزنده‌ای به انقلاب اسلامی ارائه کردند.

 

وی با اشاره به بیانه مقام معظم رهبری افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی جوانان را امید این کشور می‌دانند لذا همه مدیران آموزش‌وپرورش این بیانیه را در گام دوم انقلاب سرلوحه کار خود قرار می‌دهند و برای اجرای آن تلاش خواهیم کرد.

 

نعمت الهی قسمتی از بیانه رهبری را در جمع دانش آموزان قرائت و تصریح کرد: همواره باید در برنامه‌ها از این بیانیه یاد کنیم و راهکارهای اجرای آن را در دستور کار قرار دهیم.

 

وی خطاب به دانش آموزان گفت: اگر شما دانش آموزان جای مسئولین بودید چه برنامه‌هایی را انجام می‌دادید؟ دانش آموزان جواب این سؤال را بدهند تا در ارائه برنامه‌ها مؤثر باشد.

 

در ادامه این برنامه، تعدادی از مربیان حوزه تربیتی با اهدا لوح سپاس مورد تجلیل قرار گرفتند ، همچنین مراسم کاشت نهال از دیگر برنامه های صورت گرفته در این همایش بود.

به اشتراک بگذارید :