25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ ۱۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  804897
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر اموزش و پرورش در ناحیه 1 ری:
حضرت فاطمه بزرگترین الگو برای کسانی است که دغدغه انسانیت دارند

صبح امروز همایش بزرگ سپاس مربی با حضور قائم مقام وزیر آموزش و پرورش ، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن فدک ناحیه 1 ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به نقل از پانا ،معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت : حضرت فاطمه زهرا (س) نه تنها الگویی برای زنان است، بلکه الگوی بزرگی برای تمام افرادی است که دغدغه انسانیت و تربیت را دارند.

 

علیرضا کاظمی معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش که در همایش بزرگ سپاس مربی در ناحیه یک ری سخنرانی می‌کرد، ضمن تبریک میلاد بزرگ بانوی اسلام، روز زن و بزرگداشت مقام مادر به مادران حال و آینده گفت: بسیار خوشحالم که در این روز بزرگ در برنامه مفرح و سرزنده و معنوی شما دانش آموزان پیشتاز و نمونه شهرری حضور دارم.

 

او با اشاره به هفته امور تربیتی و تاریخچه تاسیس آن ادامه داد: این نهاد یاد‌آور شهیدان رجایی و باهنر در روزهای آغازین انقلاب با نگاه نو‌آور و خلاقانه برای دفاع از آرمان‌های انقلاب است.

 

کاظمی با اشاره به مقام والای حضرت زهرا(س) گفت: آن حضرت از چند منظر در کل کائنات نمونه است؛ از منظر نسبت ایشان با نبی مکرم، از منظر مجاهدت و تلاش و کسب درجات و همچنین نگاه ویژه‌ خداوند به ایشان به عنوان بنده‌ نمونه و مادر نمونه که بهترین انسان‌های روی زمین را تربیت کرده است. همچنین ویژگی‌ها و سیره‌ بسیار ارزشمند ایشان در ابعاد مختلف زندگی یک انسان شایسته قابل توجه است.

 

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اهمیت مهارت‌آموزی و شرکت در فعالیت‌های گروهی گفت: از دانش‌آموزان عزیز می‌خواهم که خود را برای یک زندگی سعادتمند با کسب مهارت و همفکری و همدلی آماده کنند؛ چراکه درس فقط بخشی از زندگی است و آنچه می‌تواند زندگی سعادتمندی برای برای ما تامین کند و در بحران‌های زندگی به کمک ما بیاید توانمندی و مهارت‌هایی است که اکنون کسب می‌کنید.

به اشتراک بگذارید :