25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ ۱۲:۳۹:۲۷
کد مطلب:  804873
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در همایش سپاس مربی ناحیه ری:
مربی آگاه، کارگردان تربیت در مدرسه است

صبح امروز همایش بزرگ سپاس مربی با حضور قائم مقام وزیر آموزش و پرورش ، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن فدک ناحیه 1 ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن  گفت: این روزها  در استانه چهل سالگی انقلاب و سی و هشتمین سالروز تاسیس نهاد مقدس امورتربیتی است که یکی از یادگاران بزرگ شهیدان رجایی و باهنر است قرار گرفته ایم که بسیار ایام مبارک و باشکوهی است .

وی تاسیس نهاد امورتربیتی در سال 59 را یکی از خلاقیت های بزرگ انقلاب اسلامی دانست و افزود: در شرایط آن روزها که هم جنگ تحمیلی به ملت عزیز ایران تحمیل شده بود و هم عده ای از مسیر اصلی انقلاب خارج شده بودند ، نهاد امور تربیتی یک نیاز اساسی جهت انتقال پیام انقلاب به نسل جدید بود.

صیدلو، با اشاره به اینکه در دنیای امروز مناسبات و شرایط تغییر کرده است ، تاکید کرد: امروز برای آنکه بتوانیم موثر عمل کنیم باید زمان ،جهان و دنیای خودمان را بهتر بشناسیم و با  آگاهی  و دانش روز به پیش برویم .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه اگر نیاز دانش آموز امروز را به معنویت مرتفع نکنیم در آینده با مشکلاتی روبرو خواهیم شد ، تصریح کرد: ما در صورتی می توانیم به اهداف بزرگ دستیابی پیدا کنیم که خودمان شناخت درستی از مسائل داشته باشیم در غیر اینصورت نمی توانیم دانش آموزان را به درستی هدایت کنیم .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: امروز یک مربی آگاه در حقیقت کارگردان تربیت در مدرسه است و باید همگی مسئولین در مدرسه را جهت تربیت دانش آموزان تشویق و ترغیب نماید.

 

 

به اشتراک بگذارید :