10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ ۱۲:۰۲:۳۶
کد مطلب:  804813
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان استثنایی کشور؛
اولین جشن گلریزان مدارس با نیازهای ویژه استان آذربایجان شرقی برگزار شد

اولین جشن گلریزان مدارس با نیازهای ویژه استان آذربایجان شرقی صبح امروز 7 اسفند ماه با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان استثنایی کشور در تالار معلم تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، زهرا ساعی در اولین جشن گلریزان مدارس با نیازهای ویژه استان با تبریک روز زن، گفت: « حضرت فاطمه زهرا ( س) سرور تمام زنان عالم است. »

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: « مجلس در بودجه سال 98 رقم قابل توجهی برای معلولین در نظر گرفته است. »

به گفته ی عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در مجلس 2 هزار میلیارد تومان در سال 98 برای احداث، تعمیر و تجهیز مدارس کشور در نظر گرفته شده است.

جعفر پاشایی در اولین جشن گلریزان مدارس با نیازهای ویژه استانآینده هر کشوری را وابسته به حرکت امروزی تعلیم و تربیت دانست و دانش اموزان استثنایی را فرشتگان آسمانی معرفی کرد که دنیا و آخرت ما را آباد می کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی آینده روشن کشور را زیر سایه سرمایه گذاری روی دانش آموزان عنوان کرد و افزود: « استان ما پیشتاز در امور خیریه است و امسال بیش از 80 میلیارد ریال در جشنواره خیرین تعهد شده است. »

وی گفت: « ما در حوزه دانش اموزان با نیازهای ویژه متعهد و مصمم به اجرای 4 برنامه هستیم که عبارتند از: مدرسه خوب و زیبا، توانمندسازی دانش آموزان استثنایی، آموزش با کیفیت و تجهیز مدارس استثنایی».

 

به اشتراک بگذارید :