25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ ۱۱:۲۶:۲۵
کد مطلب:  804783
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان :
راهبران و ارزیابان برنامه تعالی مدیریت مدرسه با تدبیر، کارتیمی، همدلی وهمفکری ؛ مسیر اعتلا وکیفیت بخشی به تعلیم وتربیت را راهبری می کنند

مدیرکل آموزش وپرورش استان : تلاش و جهاد فرهنگیان ، معلمین و دست اندرکاران تعلیم وتربیت، استمرار راه شهدا و تلاش برای تحقق آرمان های آن عزیزان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در هفتمین روز از اسفندماه 1397 دوره آموزشی راهبران و ارزیابان برنامه تعالی مدیریت مدرسه استان های سراسر کشور درمحل مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شماره 3 شهر اصفهان برگزارگردید . 

در این برنامه مدیرکل آموزش و پرورش استان ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و سالروز ولادت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد : امروز در شهر گنبدهای فیروزه ای مهد فرهنگ و تمدن، با افتخار میزبانی دوستانی راعهده دار هستیم که با تدبیر ، کار تیمی ، همدلی و همفکری مسیر اعتلا و کیفیت بخشی به تعلیم و تربیت را راهبری می کنند .

وی در ادامه گفت : همانطور که آگاهی دارید باز هم شهر اصفهان معطر به شمیم جان بخش شهدای والامقام است . اولین شهدای دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، باز هم از این دیار تقدیم ملت بزرگ ایران گردید. پاسدارانی که برای حفظ حریم امنیت کشور از جان خود گذشتند . لازم می دانم یاد و خاطره این عزیزان و همه شهدای گرانقدر به ویژه سردار بزرگ دفاع مقدس شهید حاج حسین خرازی را در سالروز شهادتشان گرامی بدارم . 

مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد : بی تردید تلاش و جهاد فرهنگیان و معلمین ، دست اندرکاران تعلیم و تربیت بویژه جمع حاضر برای ارتقاء کیفیت فرآیندها در آموزش و پرورش در واقع استمرار راه شهدا و تلاش برای تحقق پیام ها و آرمان های آن عزیزان است . 

وی در ادامه گفت : ان شاء الله نسلی که مسئولیت تعلیم و تربیت آنها به ما سپرده شده با برنامه ریزی و اهتمامی که خواهید داشت و با دست مایه ای از برکت شهیدان و ارزش های دینی و الهی به لطف پروردگار، بهترین مدل تربیتی را دریافت خواهد نمود . 

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه گفت : کسانی که گاهی به جفا تنها بر مشکلات و اشکالات آموزش و پرورش تمرکز می کنند و چشم بر حجم عظیم خدمات آن می بندند ، امروز نمی توانند این تلاش در مسیر تعالی را انکار کنند . 

وی در پایان گفت : بنده به سهم خودم با تمام وجود از همه تلاش ها و کوشش های همکاران و سروران گرانقدر در برپایی این برنامه سپاسگزاری می کنم . 
 

به اشتراک بگذارید :