1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ ۱۲:۰۸:۲۰
کد مطلب:  803949
رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان آموزش و پرورش استان اصفهان: 
تکریم معنوی و لطف و محبت تنها انتظار بازنشستگان از آموزش و پرورش

 رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان آموزش و پرورش از فاصله حقوق سایر دستگاههای دولتی با آموزش و پرورش ابراز نگرانی کرد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان امیر پویان فر ششم اسفند ماه در آیین گرامیداشت و تکریم بازنشستگان آموزش و پرورش استان اصفهان که در مرکز آموزشی رفاهی شماره سه فرهنگیان شهر اصفهان برگزار شد، گفت: شما عزیزان با وجود همه کاستی ها  با تعهد نیروهای خوبی را به جامعه تحویل داده اید و این نشانه حس وظیفه شناسی شماست.

 امیر پویان فر ادامه داد: معلمان با اعتقاد براینکه باید مشکلات را پشت در کلاس گذاشته و وارد کلاس شوند به تدریس مشغول شده و این شعار را عملیاتی می کنند. 

وی افزود: از مسئولین تقاضای توجه ویژه به مشکلات  معیشتی فرهنگیان شاغل و بازنشسته را داشته و خواستار کاهش تفاوت حقوق میان کارمندان آموزش و پرورش با سایر دستگاههای دولتی هستیم زیرا این تفاوت حقوق بسیار آسیب زا است.

رییس هیئت مدیره کانون بازنشستگان آموزش و پرورش استان تاکید کرد: تکریم معنوی و لطف و محبت تنها انتظاری است  که بازنشستگان از آموزش و پرورش دارند و ما انتظار افزایش حقوق را نداریم ولی انتظار داریم که به حرف بازنشستگان گوش فرا داده و درصدد رفع مشکلات آنها در عین تکریم و احترام م برآیند.

در پایان امیر پویان فر گفت: همکاران شاغل در آموزش و پرورش فکری به حال دوران بازنشستگی خود کنند تا بعد از بازنشستگی دچار مشکل نشوند.

به اشتراک بگذارید :