27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ ۱۲:۰۰:۰۵
کد مطلب:  803896
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان :
تکریم پیشکسوت در دستور کار آموزش و پرورش استان قرار دارد

مدیرکل آموزش و پرورش استان : شعار ما در آموزش وپرورش استان تکریم پیشکسوت است ؛ این تنها شعار نیست ، در دستور کار قرار دارد و آن را عملیاتی خواهیم کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان در ششمین روز اسفندماه 1397 آیین گرامیداشت وتکریم بازنشستگان آموزش و پرورش استان در مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شماره 3 برگزار شد .

مدیرکل آموزش و پرورش استان در جمع پیشکسوتان آموزش و پرورش ضمن عرض تبریک به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) اظهار کرد : خداوند توفیق داد درمیلاد سراسرنور حضرت فاطمه زهرا (س) خدمت شما پیشکسوتان عزیز و بزرگان آموزش و پرورش که زحمات زیادی را برای آموزش وپرورش استان کشیده اند حضور پیدا کنم ؛ دوستانی که مجاهدان تعلیم و تربیت هستند و زحمات زیادی را همچنان در آموزش وپرورش متقبل می شوند، ما وظیفه داریم از زحمات آنها در هر حال تشکر و قدردانی نماییم .

وی در ادامه گفت : احترام به بزرگترها و موسفیدان در فرهنگ ما ایرانیان از قدیم الایام بوده است؛ اما این احترام و این تکریم، احترام به یک فرد نیست، بلکه احترام به یک فرهنگ است .

مدیرکل آموزش وپرورش استان در ادامه ضمن تاکید بر این موضوع که همه 62 هزار پرسنل بازنشسته آموزش و پرورش استان عضو خانواده آموزش وپرورش هستند گفت : امروز وظیفه تک تک ما است قدردان زحمات دوستانی باشیم که در طول سالیان متمادی زحمات زیادی برای آموزش و پرورش کشیده اند و عمر گرانبهای خودشان را صرف تعلیم و تربیت دانش آموزان این سرزمین نموده اند.

وی در ادامه گفت : ما در آموزش و پرورش استان تکریم پیشکسوتان را در دستور قرار داده ایم و در تک تک جلسات واحدهای آموزشی بر تکریم پیشکسوتان تاکید شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه اظهار کرد : ما شاخ و برگ هایی هستیم که اگر به ریشه ارزشمند وصل نباشیم پیشرفتی نخواهیم کرد و باید از تجارب ارزشمند این پیشکسوتان استفاده نماییم و بهره لازم را ببریم .

وی در ادامه ضمن اشاره به مشکلات پیش روی بازنشستگان و لزوم پیگیری این مسائل اظهار کرد : در سفر مقام عالی وزارت که به استان اصفهان انجام شد با دعوت از کانون بازنشستگان استان اصفهان ؛ مسائل مربوطه به بازنشستگان از جمله مسائل مالی ، بیمه و مواردی از این دست مورد بررسی قرار گرفت که امیدواریم مشکلات پیش رو مرتفع گردد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در پایان گفت : امروز در جمع شما پیشکسوتانی حضور دارند که در آموزش و پرورش استان همچنان از تجارب و خدمات آنها استفاده می شود و به دلیل کمبود نیروی انسانی به یاری آموزش و پرورش آمده اند؛ ما قدردان این معرفت ، بزرگواری و زحمات این پیشکسوتان هستیم و من به همکاران خود در اداره کل و نواحی و مناطق تاکید می کنم که تکریم بازنشسته را هیچ وقت به فراموشی نسپارند .

 

به اشتراک بگذارید :