25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ ۰۹:۰۵:۰۰
کد مطلب:  803791
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
برگزاری دور دوم تربیت و آموزش مجریان طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان "ماد"

کارگاه دور دوم تربیت مربی ویژه طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آموزش و پرورش ناحیه 2 ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، الهه حسن پور  معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: این دوره ها به مدرسی خانم ها مقدم، بارگاهی از اداره کل بهزیستی استان تهران و آقایان رحمت زاده و کراماتی ویژه  75  مربی-مجری جهت نحوه اجرای ادامه طرح ماد و تنظیم شناسه اثر برگزار گردید.

وی افزود: همچنین طرح مشارکت اجتماعی در 190 کلاس پایه هشتم در 20 منطقه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

حسن پور با اشاره به اینکه یکی از مهمترین برنامه های آموزش و پرورش بالا بردن سطح فرهنگ ، آگاهی و دانش نسبت به آسیب های اجتماعی است که موجب رشد و تعالی دانش آموزان می شود ، تاکید کرد: ضرورت توسعه و تقویت فعالیت های پیشگیری در مدارس بصورت منسجم ،پیوسته و علمی بیش از پیش ضروری است  و به عنوان شوک چهارم در هزاره سوم نیازمند برنامه ریزی دقیق می باشد.

 این مقام مسئول در پایان ضمن لزوم کیفیت بخشی به برنامه مذکور و استفاده از شیو های نوین تدریس از زحمات کلیه مجریان، مدرسین و عوامل اجرای و میزبان تقدیر و قدردانی کرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :