25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ ۰۹:۲۸:۴۳
کد مطلب:  803708
اطلاعیة ثبت‌نام آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده

برای سهولت در ثبت‌نام و اطلاع از شرایط و چگونگی ثبت‌نام، دفترچة راهنمای ثبت‌نام در آزمون در فایل پیوست قابل‌ملاحظه می‌باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان برای سهولت در ثبت‌نام و اطلاع از شرایط و چگونگی ثبت‌نام، دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون در فایل پیوست قابل‌ملاحظه می‌باشد. البته این دفترچه بر روی سامانة ثبت‌نام نیز بارگذاری شده است و از آنجا نیز قابل‌دسترسی می‌باشد.

بر اساس این گزارش به‌دلیل اختلالی که در گشایش درگاه پرداخت الکترونیکی ثبت‌نام آزمون به‌وجود آمده است، شروع ثبت‌نام از ساعت 13 روز سه‌شنبه تاریخ 97/12/07 خواهد بود و تا 18 /1397/12 ادامه خواهد داشت و از طریق آدرس زیر انجام خواهد شد:

www.familyedu.ir

لازم به‌ذکر است لینک سامانة ثبت‌نام آزمون مدرسی آموزش خانواده بر روی سایت رسمی دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان نیز قرار داده شده است و متقاضیان محترم می‌توانند از این طریق نیز به سامانة ثبت‌نام در آزمون دسترسی پیدا کنند.

همچنین برای سهولت در ثبت‌نام و اطلاع از شرایط و چگونگی ثبت‌نام، دفترچة راهنمای ثبت‌نام در آزمون در فایل پیوست قابل‌ملاحظه می‌باشد. البته این دفترچه بر روی سامانة ثبت‌نام نیز بارگذاری شده است و از آنجا نیز قابل‌دسترسی می‌باشد.

 

لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون انتخاب مدرس آموزش خانواده

https://medu.ir/portal/fileLoader.php?code=a125408b431c419b29945b1550996676

به اشتراک بگذارید :