10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ ۰۹:۳۷:۳۴
کد مطلب:  803689
نوزدهمین جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد

نوزدهمین جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی صبح امروز با محوریت بررسی دوره های ضمن خدمت، اسکان نوروزی فرهنگیان و بررسی برنامه های پایان سال تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در نوزدهمین جلسه شورای معاونین برگزاری کارگاه آموزشی و دوره ضمن خدمت برای کتب جدید التالیف پایه دوازدهم را تاکید کرد.

وی با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری، گفت: استفاده از نیروی جوان به نشاط و شادابی و ارتقای فعالیت های آموزشی و پرورشی منجر می شود و ما درصدد اجرای گام دوم تمام اقدامات را انجام می دهیم.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در ادامه با تبریک روز مادر و زن، گفت: موفقیت تمام انسان ها در سایه زحمات بی بدیل مادران و زن ها است.

وی با تاکید بر اینکه گمشده جامعه امروز ایران، اخلاقیات و کم رنگ شدن آن است، گفت: بداخلاقی به هیچ وجه قابل قبول نیست و برای پویایی و اثربخشی دستگاه بایستی خلاقیت و ابتکار داشته باشیم و در کنار آن وقت شناسی را سرلوحه قرار دهیم.

پاشایی از آمادگی آموزش و پرورش استان برای اسکان فرهنگیان کشور در ایام نوروز خبر داد و تاکید کرد: در ایام تعطیل مراقبت از اموال دولتی مدنظر مجموعه است.

پاشایی همچنین از اجرای برنامه فرهنگی چهارشنبه سوری بدون خطر همانند سال های گذشته خبر داد.

مسئول دستگاه تعلیم و تربیت استان بر حل مشکل، رعایت قوانین و مقررات در مزایده و مناقصه ها، استفاده از ظرفیت خیرین، هماهنگی بین بخشی و پیگیری تاکید کرد.

تجلیل مدیرکل و اعضای شورای معاونین آموزش وپرورش استان از کارکنان "اداره سلامت و تندرستی اداره کل به جهت کسب رتبه اول کشوری"، "اداره قران، عترت ونماز اداره کل به جهت کسب رتبه اول کشوری" و "اداره فرهنگی و هنری اداره کل  به جهت کسب رتبه اول استان در اوقات فراغت" در ادامه این جلسه صورت گرفت.

به اشتراک بگذارید :