20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ ۰۹:۲۸:۳۳
کد مطلب:  803672
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ایجاد نگاه اصلاحی در راستای کیفیت بخشی مطلوب تر

نشست کارگروه توسعه مدیریت و نقشه راه اصلاح نظام اداری به ریاست معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن شورای شماره یک این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اهمیت و ضرورت تشکیل جلسات کارگروه توسعه مدیریت به طور منظم، گفت: برنامه ریزی ها باید به سمت و سویی حرکت کند که با سند تحول بنیادین و زیرنظام های آن سنخیت داشته باشد و در یک مسیر پیش رود.

وی با تاکید بر اینکه در سال 98 همه طرح ها و برنامه ها طبق سند تحول و برنامه های اولویت دار  و ضرورت دار سند تحول بنیادین باید انجام شود ، اظهار داشت: اجرا یا عدم اجرای برنامه ها  و طرح ها در کارگروه توسعه مدیریت و نقشه راه اصلاح نظام اداری باید بررسی ، اعتبارسنجی و تصمیم گیری م شود.

بهارلو، کارگروه توسعه مدیریت و نقشه راه اصلاح نظام اداری ، را همچون اتاق فکر و هیأت اندیشه ورز استان دانست و افزود: جهت جلوگیری از فعالیت های موازی و هم پوشانی صحیح فعالیت ها ،کلیه برنامه های اداره کل  و مناطق 21 گانه در این کارگروه بررسی  و مورد ارزیابی قرار می گیرد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه همه باید نگاه اصلاحی داشته و نسبت به بهبود امور و ارتقای کیفیت، تلاش نمایند ، تصریح کرد: کمیته های متعدد و موازی، باید تلفیق و به لحاظ ساختاری به گونه ای طراحی گردند که بهترین خروجی و بیشترین بازدهی را در بر داشته باشند.

 

گفتنی است در این نشست دیگر معاونین اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با بیان دیدگاههای خود به تبیین اهداف مورد نظر در این کارگروه پرداختند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :