25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ ۰۸:۵۷:۱۱
کد مطلب:  803615
میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
برگزاری دور دوم از نشست های راهبران استانی توسعه حرفه ای معلمان

جلسات دانش افزایی و تربیت مربی راهبران استانی دوره دوم متوسطه  مناطق استان  از 29 بهمن لغایت 2 اسفندماه در قالب سه نشست تخصصی برگزار شد.  

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: هدف از برگزاری این کارگاههای سه روزه آشنایی بیشتر راهبران گروههای درسی متوسطه با تحولات جدید نظام آموزشی متناسب با نظریه های نوین یاددهی ـ یادگیری و ارزشیابی است.

.وی با ارج نهادن به فعالیت ها و برنامه های اجرا شده در نیم سال اول سال تحصیلی جاری توسط گروههای درسی استان، اظهار داشت: پیوند دادن اندوخته دانشی و تجربه های پیشین با آموخته های این کارگاههای تخصصی،  می تواند رسالت خود را در ایجاد جنبش آموزشی در معلمان سطح استان و پرورش دانش آموزانی با مهارت های عملی و عملکردی ایفا نماید.

شفیع پور با تأکید بر ضرورت توجه به توانمندیها و شایستگی های حرفه ای معلمان تصریح کرد: پس از برگزاری 6 نشست تخصصی برای گروههای درسی اول و دوم متوسطه استان و تبیین آخرین دست آوردها و یافته ها در حوزه های طراحی آموزشی، درس پژوهی و نظارت بالینی و سنجش و ارزشیابی می توانیم شاهد انتقال، تعمیم و گسترش این مفاهیم در میان دبیران استان و اثر گذاری آن بر عملکرد و کیفیت یادگیری دانش آموزان باشیم.

 شایان ذکر است در حاشیه این نشست ها، نمایشگاهی از کتابهای مرتبط با هر کدام از موضوعات برپا بود که با استقبال گسترده همکاران مناطق و استان مواجه گردید.

به اشتراک بگذارید :