26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ ۲۱:۵۵:۵۱
کد مطلب:  803443
استاندار اصفهان :
مجمع خیرین مدرسه ساز زمینه ساز پیشرفت و توسعه آینده کشور است

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان در پنجمین روز از اسفند ماه 1397 عباس رضایی استاندار اصفهان در جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز استان ضمن تشکر از اعضای این مجمع اظهار کرد : مجمع خیرین مدرسه ساز زمینه ساز پیشرفت و توسعه آینده کشور است .

وی در ادامه اظهار کرد : به حق اگر خیرین به میدان نیایند بسیاری از پروژه های استان ناتمام می ماند ؛ مجمع خیرین مدرسه ساز استان گل سرسبد تمام خیریه ها در استان است و من دستان تک تک این خیرین را می بوسم .

وی در ادامه اظهار کرد : من افتخار می کنم که در استان خادم چنین مردمی هستم که زندگی خود را وقف مدرسه و مدرسه سازی و آینده این کشور می کنند و برای نشاط و امید مردم گام بر می دارند.

استاندار اصفهان در ادامه بر ضرورت پایداری مدارس تاکید کرد و گفت : می بایست به بحث پایداری و نگهداری مدارس اهمیت زیادی داده شود ؛ خیرین علاوه بر اقدام نیک مدرسه سازی به دنبال تعمیر و نگهداری این بناها نیز باشند و سرمایه گذاری هایی برای دوام مدرسه سازی نیز انجام شود.

وی در ادامه درخصوص مشکلات مالیاتی مطرح شده در این جلسه قول مساعد داد که با تشکیل کارگروه در این زمینه، این نوع مشکلات به صورت ویژه رفع گردد . 

عباس رضایی در خصوص تجهیز هنرستان های استان پیشنهاد داد که از روش های نوین آموزش استفاده گردد و همچنین استفاده از ظرفیت ارگان های دیگر در این زمینه را نیز موثر دانست .

وی در پایان گفت : حضور در این جلسه و در جمع اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان مایه افتخار است و نهایت تلاش خود برای رفع مشکلات پیش رو را خواهم نمود . 
 

به اشتراک بگذارید :