26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ ۲۰:۰۱:۲۰
کد مطلب:  803415
رئیس هیت مدیره مجمع خیرین استان اصفهان:
تعاملی که مجمع خیرین با اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان دارد در کشور بی نظیر است

زهره میردامادیان : تعاملی که مجمع خیرین با اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان دارد در کشور بی نظیر است و موفقیت هایی که استان اصفهان در این زمینه کسب نموده مدیون این تعامل و همکاری است . 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان در پنجمین روز از اسفند ماه 1397 زهره میردامادیان رئیس هیت مدیره مجمع خیرین استان اصفهان در جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز استان که با حضور استاندار اصفهان برگزار شد اظهار کرد : بیش از بیست سال از تصمیم ایجاد مجمع خیرین مدرسه ساز گذشته است و استان اصفهان در این امر در سطح کشور پیشتاز بود . 

وی در ادامه گفت : در حال حاضر هشتمین دوره هیئت مدیره در حال فعالیت است و بسیاری از فعالیت های استان اصفهان برای اولین بار در کشور انجام شده و بیش از 1113 مدرسه شامل 6700 کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز استان طی این 20 سال آماده شده است . 

میردامادیان در ادامه تاکید کرد: خیرین همچنان و پیوسته در کار مدرسه سازی فعال هستند و هیچ وقفه ای در این زمینه نبوده است . 

وی در ادامه گفت : بسیاری از پروژه های مجمع خیرین استان به دلیل نوآوری و معماری اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان رتبه های کشوری کسب نموده و حتی یکی از هنرستان های ما موفق به کسب رتبه آسیایی نیز شده است .

وی در ادامه اظهار کرد : در مهر ماه گذشته 81 مدرسه با مشارکت خیرین تحویل آموزش و پرورش شد که 6 پروژه از آنها دولتی بوده ،  و همچنین در دهه فجر امسال نیز 40 پروژه تحویل آموزش و پرورش گردید که 6 پروژه از آنها نیز دولتی بوده است. 

رئیس هیت مدیره مجمع خیرین استان اصفهان در ادامه گفت : تعاملی که مجمع خیرین با اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان دارد در کشور بی نظیر است و موفقیت هایی که استان اصفهان در این زمینه کسب نموده مدیون این تعامل و همکاری است . 

به اشتراک بگذارید :