27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ ۱۹:۵۰:۲۱
کد مطلب:  803414
مدیرکل آموزش و پرورش استان :
در استان اصفهان سند تحول بنیادین تا سطح مدارس درحال اجرایی شدن است

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان در پنجمین روز از اسفند ماه 1397 جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز استان با حضور استاندار اصفهان برگزار شد . 

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ابتدای این جلسه از همراهی های استاندار اصفهان با مجموعه آموزش و پرورش تقدیر و تشکر نمود و اظهار کرد : مایه افتخار است که امروز سکان استان اصفهان به دست استانداری است که آموزش و پرورش را دوست دارد و با دقت نظر به امور آموزش و پرورش می پردازد .

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات خیرین مدرسه ساز استان تاکید کرد : خیرین مدرسه ساز امروز فراتر از مدرسه سازی اقدام می کنند و در بحث تجهیز مدرسه نیز قدم برداشته اند و این امر بسیار مهم و قابل توجه است . 

وی در ادامه اظهار کرد : روز گذشته اتاق بازی و یادگیری برای اولین بار در استان اصفهان افتتاح شد و این امر مهم در راستای سند تحول بنیادین است که تا سطح مدرسه اجرایی شده است . 

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه گفت : اتفاقی که رقم خورده باعث انگیزه بیشتر دانش آموزان در مدارس شده و رقابت را در آنها به رفاقت تبدیل خواهد نمود که بسیار حائز اهمیت بوده و از افتخارات خیرین مدرسه ساز استان است . 

 

به اشتراک بگذارید :