21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ ۱۵:۴۰:۵۲
کد مطلب:  803371
پرویز کوثری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نهضت سواد آموزی
جزییات مباحث مطروحه در شورای معاونین و مدیران کل سازمان نهضت سواد آموزی

سی و پنجمین جلسه شورای معاونین و مدیران کل و مشاوران سازمان به ریاست پرویز کوثری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نهضت سواد آموزی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی سی و پنجمین جلسه شورای معاونین ، مدیران کل و مشاوران سازمان به ریاست پرویز کوثری  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی این سازمان برگزار گردید .

دستور کار این شورا ، بررسی گزارش ماموریت استانی اداره کل سنجش و ارزشیابی تحصیلی ، معرفی  سامانه پیش خوان محتوا و رسانه های آموزش سواد و نهایی سازی سین گردهمایی معاونین سواد آموزی اسفند ماه سال جاری  تعیین شده بود .

در ابتدای جلسه نامجومنش به ارائه ی گزارش ماموریت خود از استان های چهارمحال بختیاری و اصفهان پرداخت و نتایج مشاهدات خود را در قالب گزارش به اعضای شورای معاونین سازمان ارائه نمود .

احمد خاکزاد مدیر پژوهش و تولید محتوای آموزشی نیز به معرفی نسخه آزمایشی سامانه پیش خوان محتوا و رسانه های سواد اموزی پرداخت .

 در ادامه پرویز کوثری معاون توسعه مدیریت سازمان نهضت سواد آموزی، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های صورت گرفته، بیان کرد . آقای محمدزاده ریاست محترم سازمان به دلیل همراهی  با وزیر محترم آموزش و پرورش در بازدید از استان ایلام ، در جلسه شورا حضور ندارند .

وی بعد از استماع نظرات اعضای شورا در خصوص نتایج ماموریت استانی و سامانه پیش خوان محتوای سواد آموزی ، در جمع بندی محورهای مورد بحث در شورا ،اعلام کرد :

  • با عنایت به اتمام مراحل کتابت قرآن توسط سواد آموزان سراسر کشور و امکانات موجود در خصوص  اهدای قرآن های کتابت شده ،مقرر شده است هیاتی مرکب از مشاور نماینده ولی فقیه در سازمان  و دو نفر از مدیران سازمان ماموریت اهدای این قرآن های دست نویس را به حرم های مطهر حضرت علی (ع) و کربلای معلی انجام دهند .
  • نظر به اتمام سال جاری و مهلت مقرر برای ارائه برنامه های سال آتی ،مدیریت ها نسبت به ارائه و تحویل برنامه های سال 98 خود اقدام نمایند .
  • مدیران کل ذیربط در سازمان ضروری است  گردهمایی پیش رو ، تذکرات و رهنمود های لازم را  به معاونین سواد آموزی جهت  استفاده بهینه از موجود کتب سواد آموزی استان ارائه نمایند .
  • کلیه مدیران حوزه ستادی ،همکاری لازم  در جهت تکمیل و نهایی سازی سامانه ی پیش خوان محتوا و رسانه های سواد آموزی را با مدیریت پژوهش و تولید محتوای آموزی را در دستور کار خود قرار دهند .
به اشتراک بگذارید :