26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ ۱۴:۱۳:۴۹
کد مطلب:  803282
رییس هیات ورزش دانش آموزی استان اصفهان خبرداد:
برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر و پسر یادواره شهدای مدافع حریم امنیت

نوریان رییس هیات ورزش دانش آموزی هدف از برگزاری مسابقات ورزشی را ایجاد شادی و نشاط در میان دانش آموزان و استعدادیابی عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان نوریان رییس هیات ورزش دانش آموزی هدف از برگزاری مسابقات ورزشی را ایجاد شادی و نشاط در میان دانش آموزان و استعدادیابی عنوان کرد.

وی افزود:  المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای در طول سال تحصیلی برگزار شد و در طول برگزاری تعدادی از دانش آموزانی که مستعد بودند شناسایی و سپس در مسابقات منطقه ای شرکت کرده و تیم های برتر هر منطقه به مسابقات استانی راه پیدا کردند و تیم های برتر مرحله استانی به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

مجتبی نوریان با اشاره به اینکه مسابقات به دو صورت مدرسه قهرمان و کانون قهرمان برگزار می شود، عنوان کرد:  پسران در 8 رشته و دختران در 6 رشته در مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم در نیمه اول اسفند97 به رقابت می پردازند.

رییس هیات ورزش دانش آموزی استان اصفهان گفت: در حال حاضر مسابقات دختران با حدود 1200دانش آموزدر حال برگزاری  است که این مسابقات در 6 رشته والیبال، فوتسال ، هندبال، بدمینتون،شنا و دو و میدانی می باشد. و مسابقات پسران با حدود 1600دانش آموزدر 8 رشته والیبال، فوتسال ، هندبال، بدمینتون،شنا ، دو و میدانی،شطرنج و تنیس روی میز برگزار می گردد.

به اشتراک بگذارید :