27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۶:۲۴:۳۰
کد مطلب:  802629
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان انجام شد :
آیین افتتاح نخستین اتاق بازی و یادگیری دانش‌آموزی در استان اصفهان

نخستین اتاق بازی و یادگیری دانش‌آموزی استان در دبستان خیرساز زنده یاد حاج عبدالعلی اعتباری افتتاح شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در چهارمین روز از اسفندماه 1397 با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان، رئیس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، امام جمعه خوراسگان و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان و ناحیه ؛ آیین افتتاح نخستین اتاق بازی و یادگیری دانش‌آموزی استان در دبستان خیرساز زنده یاد حاج عبدالعلی اعتباری برگزار شد . 

مدیرکل آموزش و پرورش استان در این آیین افتتاحیه اظهار کرد: نخستین اتاق بازی و یادگیری در مدارس استان با همت و مشارکت خیرین مدرسه ساز آماده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی این اقدام را موثر ارزیابی نموده و تاکید کرد : توسعه کلاسهای بازی همراه با یادگیری به جذب دانش آموزان در فضاهای آموزشی کمک نموده و باعث ایجاد ذهنیت مثبت در دانش آموزان می گردد . 

وی در ادامه این اقدام را مبتنی بر سند تحول بنیادین دانست و اظهار کرد : طراحی بازی ها در این اتاق، تخصصی و مبتنی بر دروس آموزشی هستند.

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات خیرین اظهار کرد : بیش از ۲۰ مدرسه تا پایان سال تحصیلی به اتاق بازی مجهز خواهد شد و  برای ایجاد و بهبود هر چه بیشتر این فضاها نیاز به مشارکت خیرین داریم.

 

 

به اشتراک بگذارید :