25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  802374
رئیس اداره مشارکت های مردمی و مدارس غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری کارگاه آموزشی کارشناسان و مدیران مدارس آموزش از راه دور

رئیس اداره مشارکت های مردمی و مدارس غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری کارگاه آموزشی کارشناسان و مدیران مدارس آموزش از راه دور شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، احمدوند رئیس اداره مشارکت های مردمی و مدارس غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: این کارگاه با هدف آموزش مجموعه قوانین و مقررات، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و بخشنامه های حاکم بر مدارس آموزش از راه دور دوره آموزشی- توجیهی ویژه کارشناسان و مدیران مدارس آموزش از راه دور به صورت حضوری برگزار گردید.

وی افزود: در این دوره آموزشی- توجیهی کارشناسان و مدیران مدارس آموزش از راه دور به مرور مجموعه قوانین، آئین نامه ها، دستورالعمل ها و بخشنامه های حاکم بر مدارس مذکور می پردازند.

احمدوند، آسیب شناسی مشکلات به منظور حاکمیت سلامت بر اداره امور مدارس آموزش از راه دور را از دیگر اهداف برگزاری این دوره آموزشی اعلام کرد.

گفتنی است این دوره آموزشی- توجیهی با همکاری ادارات آموزش متوسطه نظری، آموزش فنی و حرفه ای و کاردانش، مشارکت های مردمی و آموزش نیروی انسانی از 14 لغایت 30 بهمن ماه 1397 در چهار قطب مختلف به مرکزیت شهرستان های شهریار، ورامین، ناحیه دو شهرری و اسلامشهر برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :