10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۱۰:۲۶:۱۳
کد مطلب:  802145
در گردهمایی مدیران هسته های گزینش وزارت آموزش و پرورش انجام پذیرفت؛
تجلیل وزیر آموزش و پرورش از مدیر نمونه کشوری

وزیر آموزش و پرورش در جریان گردهمایی مدیران هسته های گزینش کشور با اعطا لوح سپاس از حسین محمدزاده کمالی بعنوان مدیر برتر و نمونه کشوری این بخش تجلیل کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی در این گردهمایی وزیر در جمع مدیران هسته های گزینش آموزش و پرورش گفت: ما همواره در این سالها در جنگ بوده ایم و امروز هم، با دشمن با استراتژی جدیدی مواجه هستیم که دشمن می خواهد ملت ما از مواضعش عقب نشینی کند و ملت هم در مراسم 13 آبان و راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که قابل نفوذ نیست.

وی با بیان اینکه روزنه اقتصادی آستانه تحمل مردم را پایین آورده است گفت: وظیفه ما در این شرایط خاص بالا بردن سطح رضایتمندی مراجعین است. و باید فرآیند بررسی اداری را آنقدر کاهش دهیم که تا جای ممکن بتوانیم عوامل نارضایتی ارباب رجوع را حذف کنیم.

بطحائی تصریح کردند: آموزش و پرورش همواره مشکلات زیادی داشته که این مشکلات هم متنوع و هم مزمن می باشند بطوری که با یک نسخه واحد قابل حل نیستند.

وی اذعان نمود: در حل مشکلات آموزش و پرورش یکی از مهم ترین سرنخ ها، تمرکز شدیدی است که در تصمیم گیری ها دیده می شود که باید این تمرکز شکسته شود و مهمترین راه حل آن نیز استراتژی "مدرسه محوری" است که می تواند ما را از این تمرکز شکننده خارج کند.

در پایان با اعطاء لوح سپاس از مدیرنمونه کشوری این بخش، حسین محمدزاده کمالی مدیر هسته گزینش آذربایجانشرقی تجلیل شد.

 

به اشتراک بگذارید :