20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۰۸:۳۰:۰۰
کد مطلب:  802039
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در اسلامشهر:
مغزهای متفکر بزرگترین سرمایه هر ملتی است

آیین تجلیل ازدانشجویان رتبه های زیر هزار کنکورسراسری سال 97 آموزش و پرورش اسلام شهر با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در اسلامشهر برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از اسلام شهر، میر رضا شفیع پور ،معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، با اشاره به اینکه امروزه دیگر نفت را نمی توان سرمایه ای عظیم برای ملت ها دانست ، اظهار داشت:  در واقع در دنیای امروز بزرگترین سرمایه هر ملت مغزهای متفکرآن هستند.

وی با تاکید بر اینکه  نخبگان واندیشمندان جهان را متحول می کنند و دیگران جهان را تفسیر خواهند کرد ، تصریح کرد: با تحول اساسی در مدیریت و بهره مندی از نیروهای تحصیل کرده جوان می توانیم آینده درخشان تری را برای ایران اسلامی بسازیم.

شفیع پور، با اشاره به اینکه امروز هویت ما که ریشه در تاریخ دارد در معرض تهدید است ، تاکید کرد: اما همگان می دانند دین مبین اسلام ، تشیع پیشرو ومردم ما عدالت خواه هستند و فرهنگ ایرانی مروج صلح و مدارا در جهان است.

این مقام مسئول،ناامید کردن مردم و جوانان توسط دشمنان را تهدید دیگری دانست و افزود : ما از بدترین مشکلات و سنگلاخ ها گذشتیم و اکنون هم می دانیم فشار تحریم ها مقطعی است و قطعا در آینده نزدیک ایران به یکی از اقتصادهای بزرگ خاورمیانه تبدیل خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :