25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۰۹:۰۱:۵۱
کد مطلب:  802015
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در اسلامشهر:
نماز نماد عالی تربیت است

آیین جشن تکلیف 3 هزار دانش آموز دختر شهرستان اسلامشهر با عنوان جشن طوبائیان از عرش تا فرش به امامت یادگار امام حجت الاسلام سید حسن خمینی در حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان هایاستان تهران، محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران درآیین جشن تکلیف 3هزار نفر ازدانش آموزان پایه سوم ابتدایی آموزش و پرورش اسلام شهر گفت:نماز نماد عالی تربیت است.

وی با اشاره به اینکه دستگاه آموزش و پرورش دو وظیفه مهم آموزش و پرورش را برعهده دارد ، تاکید کرد:  در بخش پرورش که همان تربیت است بی شک نماز نماد عالی تربیت است .

این مقام مسئول  ، با تاکید بر اینکه  دانش آموزان ما که جشن تکلیف خود را با نماز شروع می کنند، از خطا و مشکلات تربیتی به دور خواهند بود، تصریح کرد:نکته مهم پس از برگزاری مراسم جشن تکلیف ادامه راه است که با هماهنگی اولیاء و مدرسه باید اجرا شود.

صیدلو اظهار داشت: در صورتی به نتیجه مطلوب خواهیم رسید که همکاران ما که در واحد آموزشی به وظایف خود عمل میکنند، در خانه نیز اولیای دانش اموزان برنامه ها را تکمیل و پیگیری کنند تا به نتیجه عالی برسیم.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در پایان خاطرنشان کرد: اگر دو نهاد مدرسه و خانواده با هم  و در مسیر هم حرکت کنند، نسلی را خواهیم داشت که شهروندانی دیندار و با ملیتی ایرانی به توفیقات عالی دست خواهند یافت.

به اشتراک بگذارید :