27 جمادی‌الاول 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ ۰۸:۲۴:۱۹
کد مطلب:  801962
فولادوند در اختتامیه اولین رویداد کارآفرینی دانش آموزی بیان نمود:
تاکید بر حرکت به سمت مهارت محوری

اختتامیه رویداد کارآفرینی دانش آموزی با همکاری دفتر امور زنان وزارت آموزش وپرورش برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش شهر تهران؛ اختتامیه رویداد کارآفرینی دانش آموزی با همکاری دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش ، معاونت آموزش متوسطه شهر تهران ، مدیریت آموزش و پرورش منطقه 3 ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، معاونت امور زنان ریاست جمهوری و دانشگاه تربیت مدرس در دبیرستان فرزانگان 3، روز جمعه سوم اسفندماه برگزار گردید.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در این برنامه با اشاره به اینکه برای ایجاد اشتغال و برداشتن گام های موثر می بایست به سمت مهارت محوری حرکت کنیم اظهارداشت: تا رسیدن به مقصد فاصله داریم ولی کارهای بسیار خوبی صورت پدیرفته است.

فولادوند ادامه داد: طرح برگزاری اولین رویداد کارآفرینی دانش آموزی با پیشنهاد و همکاری دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش
به صورت پایلوت در شهر تهران آغاز شده است.

وی خواستار ان شد تا این طرح به صورت الگویی برای سایر استانها قرار گیرد و تلاش شود تا در راستای رسیدن به اشتغال که یکی از مهمترین مشکلات جامعه می باشد، گام های موثری برداشته شود

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با تصریح این موضوع که با استفاده از تجهیزات و امکانات ویژه و همراهی و همکاری با سایر دستگاه ها و نهاده های اجتماعی تلاش شود تا این سبک و سیاق در کشور توسعه یابد؛ اضافه کرد: کشور برای ایجاد اشتغال و ظهور و بروز کارآفرینی به گام های موثر شما دانش آموزان نیاز دارد.

وی افزود: شما آینده سازان کشور هستید و آینده در اختیار شماست و باید با همت خودتان کشور را اداره کنید تا شاهد دست یابی ایران اسلامی به درجات و رتبه های جهانی و عرصه های بین المللی باشیم.

شایان ذکر است در روز اول این رویداد دانش آموزان 57 ایده ارائه کردند که با رای خودشان 7 ایده انتخاب شد و بر اساس ایده های انتخاب شده تیم سازی انجام گردید.

همچنین در روز دوم کارگاه نحوه ارائه توسط تسهیلگر رویداد برگزار شد و پس از جمع بندی و نهایی کردن کسب و کار، دانش آموزان برای برنامه اختتامیه آماده شدند

به اشتراک بگذارید :