16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ ۱۱:۰۷:۵۳
کد مطلب:  801498
باحضورمعاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان؛
جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق برگزار شد

دیروزجلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق باحضورمعاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از چاراویماق ؛ کامیار قهرمانی فرد در جلسه شورای آموزش و پرورش چاراویماق گفت : تغییر رویه بوم پذیرشی در کنکور در اردیبهشت 97 اتفاقی خجسته در پذیرش نیروهای بومی برای مناطق کم برخوردار می باشد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان در ادامه با اشاره به انعکاس تصاویرمحمد صادقی معلم خرید خدمات آموزشی روستاهای دور و صعب العبور شهرستان، گفت:  فعالیت و ایثارگری این معلم فداکار ایثارگریهای جوانان دوران دفاع مقدس را در ذهن ها تداعی می کند که بدون هیچ چشم داشتی برای سربلندی میهن از جان خود می گذشتند.

وی ایجاد کلاس آموزشی در مناطق دور دست حتی برای یک دانش آموزش را در راستای عدالت آموزشی دانست وافزود : عدالت آموزشی و بسط و تعمیم آن یکی از آرمانهای اصلی انقلاب اسلامی است و تلاش بر آن است که در دهه پنجم انقلاب بطو کامل تحقق یابد.

این مقام مسئول خاطر نشان ساخت: شورای آموزش و پرورش مناطق، بستری مناسب برای جلب مشارکت و همکاری ها برای رفع مشکلات موجود آموزش و پرورش است.

قهرمانی فرد تصریح کرد : در آستانه سال تحصیلی ۹8/۹7 آموزش و پرورش استان با  کمبود ۵۵۰۰ نفری نیروی انسانی مواجه بود که با ۱۱۰۰ نفر ورودی نیروی انسانی به بدنه مجموعه، باز ۴۴۰۰ نفر کمبود نیرو باقی ماند.

وی اشاره کرد : سعی و تلاش بر آن است که بخشی از کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان با بومی گزینی از افراد داری مدرک لیسانس و بالاتر و داشتن سابقه حق التدریسی جبران شود.

شایان ذکر است که بازدید از آموزشگاه و پانسیون دبیرستان شبانه روزی کوثر و شرکت در جلسه کمیته برنامه ریزی از دیگر بخش های سفر یک روزه معاون مدیر کل به شهرستان چاراویماق بود.

به اشتراک بگذارید :