27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  801019
مدیر کل آموزش و پرورش استان در جمع مدیران مدارس شهرستان نجف آباد:
فرهنگیان عزیز نجف آباد ، فرهنگ و دستاوردهای ایثار این شهرستان را مانند جان خود حفظ می کنند

جلسه مدیران دوره های مختلف تحصیلی شهرستان نجف آباد با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، مدیر کل آموزش و پرورش استان در جلسه مدیران  مدارس دوره های مختلف تحصیلی شهرستان نجف آباد که به منظور تکریم از خدمات مهدی ابراهیم و معارفه سیدرضا موسوی زاده تشکیل شده بود حضور یافت و به ایراد سخن پرداخت.
وی با تشکر از تلاش های بی دریغ همکاران فرهنگی ، حادثه تروریستی اخیر را که منجر به شهادت جمعی از مدافعان حریم امنیت کشور شد ، تسلیت گفت و بر ادامه راه آنها تاکید نمود.
مدیر کل آموزش و پرورش استان در فراز دیگری از سخنان خود به اهداف و رسالت های خطیر آموزش و پرورش بر اساس سند تحول بنیادین اشاره کرد و خاطرنشان ساخت که همه ی ما باید با قوت در مسیر تحقق این اهداف بکوشیم.
ایشان یادآور شد برای اینکه بتوانیم از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شایستگی پاسداری کنیم لازم است تا مردم و مسئولان در کنار هم با عزمی جدی به آموزش و پرورش کشور رجعت کنند و به آن توجه ویژه نمایند.
وی با تجلیل از جایگاه رفیع مردم نجف آباد در تاریخ انقلاب اسلامی و دستاوردهای بزرگ این شهر در عرصه ی علم و فرهنگ و ایثار اظهار داشت که نجف آباد به حق به عنوان شهر علم و ایثار نام گرفته و این لقب برازنده ی این شهر پرآوازه است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود که همه ی مسئولان باید بدانند و باور کنند که مسئولیت دارایی نیست بلکه بدهکاری به مردم است و همه ما وامدار خون پاک شهدا و ایثارگران عزیز هستیم و باید تا پای جان و بی منت به آنها کمک کنیم.
وی در پایان این جلسه با تشکر از حجة الاسلام و المسلمین حسناتی امام جمعه ی محبوب و همچنین راعی فرماندار پر تلاش نجف آباد از خدمات شایسته و چندین ساله ی مهدی ابراهیم در آموزش و پرورش این شهرستان تقدیر و تشکر نمود و با معرفی سید رضا موسوی زاده به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش نجف آباد که از سوابق روشن و ارزشمند اجرایی و فرهنگی برخوردار است برای ایشان آرزوی موفقیت کرد. 
 

 

به اشتراک بگذارید :