16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۵:۲۸:۰۰
کد مطلب:  800298
مدیرکل دفتر امور زنان آموزش‌وپرورش؛
دیدار با مادران و همسران شهدا درس ایستادگی، استقامت، صبر، ایثار و گذشت می‌دهد

مدیرکل دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش گفت: دیدار با مادران و همسران شهدا درس ایستادگی، استقامت، صبر، ایثار و گذشت می‌دهد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش؛ فرحناز مینایی پور که در روز تکریم از مادران و همسران شهدا به دیدار این همسران شهدای شاغل در این وزارتخانه رفته بود، ضمن تأکید بر ادامه دادن راه شهدا و با تأکید بر اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: در آستانه فرارسیدن ولادت باسعادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) هستیم دیدار با مادران و همسران شهدا به همه ما روحیه صبر و استقامت و ایستادگی را می‌دهد و جا دارد با نزدیک شدن به این روز عزیز مقاومت این ایثارگران تحسین و تقدیر شود .

مینایی پور با اشاره بر اهمیت تکریم مادران و همسران شهدا که  مصادف با سالروز رحلت حضرت ام‌البنین (س) است، خاطرنشان کرد: مادران و همسران شهدا کسانی هستند که علاوه بر ایفای نقش مادری و همسری در اجر شهدا نیز سهیم هستند.

مدیرکل دفتر امور زنانبا اشاره به اینکه دیدار با خانواده‌های معزز شهدا جزو وظایف مسئولان محسوب می‌شود که هرسال در چند نوبت این سنت حسنه با حضور مسئولان وزارت آموزش و پروش انجام می شود، اظهار کرد: قدم‌های استوار مسئولان در نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت رشادت و خون شهدای عزیز است و دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف و افتخارات همه مسئولان است.

 وی حضور در کنار خانواده معظم شهدا را  توفیق الهی برای مسئولان نظام اسلامی دانست و افزود: دیدار و سرکشی  از خانواده‌های معظم شهدا قطعاً موجب دلگرمی و نشاط بیشتر مسئولان خواهد شد واستواری گام‌های مسئولان در راستای خدمت گزاری به مردم را در پی خواهد داشت.

شایان ذکر است، در این دیدارها از خانم‌ها پروین شاه منصوری ، زهرا پناهی روا ، سیده اشرف السادات طباطبایی و عفت  بلوسی از همسران شهدای شاغل در حوزه ستاد وزارتخانه تجلیل  به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :