26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۱۱:۵۹:۲۶
کد مطلب:  799957
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آیین تکریم خانواده های معظم شهدای فرهنگی ورامین
تکریم از خانواده های شهدا یک وظیفه همگانی است

صبح امروز ، مدیر کل آموزش و پرورش استان تهران به خانواده های معظم شهدای فرهنگی ورامین ادای احترام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ورامین  صبح امروز مراسم تجلیل از خانواده های محترم شهدای فر هنگی با حضور محمد صید لو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  ، حاج سید محسن محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین  حاج آقا طزری امام جمعه خیر آباد ،  امیر محمدی مدیر آموزش و پرورش ورامین ،جعفر اردستانی رئیس شورای اسلامی شهر ورامین و جمعی از مسولین در آموزش و پرورش ورامین بر گزار شد .

 مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تبریک فرا رسیدن هفته امور تربیتی  یادگار شهیدان رجایی و با هنر  اظهار داشت: تکریم از خانواده های شهدا یک وظیفه است وما باید همیشه به یاد شهدا باشیم و سرمشق زندگی ما قرار گیرند.

 وی با اشاره به اینکه راه  شهدا پیروی از ولایت فقیه  و دفاع از ارزشهای اسلا می است، تاکید کرد: خانواده شهدا نیاز به تجلیل ما ندارند بلکه  این ما هستیم که ما نیازمند شهدا و فرهنگ آنها هستیم .

صیدلو با تاکید بر این که باید تلاش کنیم اهداف مقدس شهدا را عملیاتی کنیم ، تصریح کرد:  ارج نهادن به ارزش هایی که  شهدا  جان خود را برای آن ایثار کردند بر همه ما لازم است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در پایان خدمت رسانی به بهترین قشر ازجامعه یعنی ایثارگران و خانواده های شهدا  را اصلی ترین وظیفه  مسولین دانست. 

 

در ادامه امیر محمدی مدیر آموزش و پرورش ورامین ، شهدا  را چشم چراغ و انقلاب و ملت دانست و افزود:  جایگاه والای شهدا بویژه شهدای فرهنگی برکسی پوشیده نیست و رهنمودهای شهدا و خانواده های شهدا موجب دلگرمی مسولان است.

 

  گفتنی است در این دیدار هر کدام از این خا نواده های شهدا به بیان خاطره ای از شهید ان خود  پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :