26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ ۰۸:۲۰:۵۰
کد مطلب:  799642
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آیین تجلیل از برگزیده گان کشوری مسابقات ورزشی دختران:
حرکت به سمت موفقیت با ایجاد تغییر و تحول

صبح امروز مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از برگزیده گان کشوری مسابقات ورزشی دختران در رشته های کبدی و بسکتبال تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به اینکه ورزشکاران تغییر را قبول کرده اند و انتخاب کرده اند که با شادی و نشاط زندگی کنند، اظهار داشت: با تمرین ، سخت کوشی و ممارست می توان به تحول رسید و به سمت پیروزی و موفقیت شتافت.

وی با تاکید بر اینکه ورزشکار دنیا را به شکل زیباتری می بیند ، گفت:  کسانی که در مسیر ورزش ، حرکت و سلامت قرار می گیرند امید را در جامعه باور دارند و می دانند که توانستن را می توان با سخت کوشی و تلاش تولید کرد.

صیدلو مسابقات ورزشی را هم عرصه رفاقت و هم عرصه رقابت دانست و افزود: در یک کار تیمی هیچ گاه موفقیت به تنهایی حاصل نخواهد شد و هر کس باید به سهم خود در پازل موفقیت به خوبی عمل کند.

این مقام مسئول، در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه امنیت و ثبات امروز کشور،مدیون خون هزاران شهیدی است که در راه موفقیت و پیروزی این سرزمین شجاعانه جان خود را نثار کردند ، تصریح کرد: هر کدام از ما باید سهم خود را در آبادانی ، توسعه  و موفقیت کشور بکار ببریم .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در پایان خاطرنشان کرد: مدیران مدارس.باید با درک درست نسبت به امور آموزشی و ورزشی شرایط حضور دانش آموزان را درعرصه های ملی و بین المللی فراهم کنند.

 

گفتنی است در این مراسم تجلیل که در سالن شورای یک اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران صورت گرفت ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نیز از این دانش آموزان برگزیده تقدیر کردند.

به اشتراک بگذارید :