28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۰:۰۵:۳۰
کد مطلب:  799008
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری مسابقات ورزشی دهه فجر

بمناسبت گرامیداشت چهلمین ساگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات ورزشی ویژه همکاران فرهنگی در سالن کارکنان اداره کل برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل از برگزاری رقابت های ورزشی دهه فجر در  بهمن ماه سال 1397 در سه رشته آمادگی جسمانی ، والیبال و تنیس روی میز ویژه همکاران اداری خبر داد.

وی با اشاره به اینکه مسابقات بانوان در دو رشته آمادگی جسمانی و تنیس روی میز برگزار گردید اظهار داشت :که رقابهای آمادگی جسمانی در دو گروه سنی انجام پذیرفت ،که در رده سنی اول خانم جوانمرد از اداره سلامت موفق به کسب مقام اول و خانم ها رجبیان از امور اداری و ملاابوالقاسمی از هسته گزینش به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

حسن پور ادامه داد: در رده سنی دوم خانم ها مرتضوی از اداره تربیت بدنی، افشونی از اداره ارزیابی عملکرد و خلیلی از اداره مراقب به ترتیب مقام های اول تا سوم این رقابتها را از آن خود کردند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: دررشته  تنیس روی میز خواهران نیز خانم ها دهنور از آموزش متوسطه و مردانی از آموزش ابتدایی در جایگاه اول و دوم ایستادند و خانم ها پورآذران از معاونت پشتیبانی و رجبیان از امور اداری مشترکا سوم شدند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه  در بخش آقایان در رشته والیبال  مسابقات با رقابت 9 تیم شرکت کننده برگزار شد، تصریح کرد:  تیم معاونت تربیت بدنی و سلامت توانست با غلبه بر حریفان سکوی نخست این رقابت ها را از آن خود کند و تیم  های معاونت پشتیبانی و آموزش متوسطه به ترتیب دوم و سوم شدند .

حسن پور ادامه داد:  در تنیس روی میز آقای محسن عارفی از اداره تعاون و رفاه و محسن ترابی از اداره تربیت بدنی با غلبه بر حریفان خود جایگاه اول و دوم و آقایان سید مهدی هلی و محمد عباسی علایی مشترکا به مقام سومی دستیافتند.

وی افزود :تیم والیبال هسته گزینش در این دوره از مسابقات موفق به دریافت کاپ اخلاق شد و آقایان سنجری معاون پژوهش و برنامه ریزی  و حسین نیازمند نیز بعنوان بازیکنان برتر پیشکسوت معرفی شدند

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در پایان خاطرنشان کرد:هدف از برگزاری این رقابتها ایجاد شور، نشاط و شادابی در بین همکاران  ودر  راستای ارتقاء سطح سلامت کارکنان و افزایش روحیه در آنان می باشد.

 

به اشتراک بگذارید :