22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵ ۱۱:۳۱:۵۹
کد مطلب:  W9p1xs6f10
مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش بلده برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش بلده برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش بلده برگزار شد مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش منطقه بلده امروز با حضور جمعی از مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان و مسئولان منطقه برگزارگردید.

با حضور جمعی از مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران

 

مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش بلده برگزار شد

 

مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش منطقه بلده امروز با حضور جمعی از مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان و مسئولان منطقه برگزارگردید.

 

به گزارش روابط عمومی  آموزش و پرورش استان مازندران ، با حضور معاون هماهنگی و معاون آموزش ابتدایی  اداره کل ، کارشناس مسئول اداره ارزیابی عملکرد و کارشناس اداره حراست استان و جمعی از مسولان منطقه و همکاران فرهنگی مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش بلده برگزار شد.

در این مراسم میرشفیعی  معاون آموزش ابتدایی  اداره کل  در سخنانی، مجید حسن زاده را مدیری موفق دانست و از زحمات فراوانی که در همه عرصه ها ی آموزشی و پرورشی در این چند سال کشید تقدیر و تشکر نمود.

میرشفیعی در این مراسم ضمن تبریک به خسرو بابایی به عنوان رئیس جدید آموزش و پرورش ،توصیه هایی را هم به وی داشت.

وی افزود: توقع داریم با تجربه ی بسیاری که در نظام تعلیم و تربیت دارید آموزش و پرورش بلده را با وجود همه ی محدودیت ها، بیش از پیش رو به تعالی سوق داده،نکات مثبت مدیریت قبلی را تقویت نمایید

در پایان معاون آموزش ابتدایی مدیرکل ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجید حسن زاده برای خسرو بابایی آرزوی موفقیت نمود و حکم خسرو بابایی به عنوان رئیس آموزش و پرورش بلده قرائت و به وی اهدا شد.

به اشتراک بگذارید :