26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۵:۲۴:۳۲
کد مطلب:  796214
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
توسعه سواد رسانه ای همکاران از ضرورت های دنیای امروز

صبح امروز نشست تخصصی آگاهی بخشی و توسعه سواد رسانه ای همکاران با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دفتر این معاونت برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به ضرورت آگاهی بخشی به مردم ، گفت : در دنیای امروز سرعت نقل و انتقالات  اخبار با توجه به گستردگی فضای مجازی  بسیار بیشتر از گذشته است ، از این رو باید در اطلاع رسانی دقیق و آگاهی بخشی به مردم حرکت جدی تری نمود.

وی ، با تاکید بر اهمیت به روزرسانی اطلاعات همکاران در مسائل مختلف حوزه های کاری خود ، اظهار داشت : باید با بالا بردن سطح دانش و اطلاعات به روز در پیشرفت حوزه های زیر نظر تلاش نمود.

بهارلو ، توسعه سواد رسانه ای همکاران را از ضروریات دنیای امروز دانست و تصریح کرد: امروزه رسانه نقشی بی بدیل در جابجایی اطلاعات و بالا بردن سطح آگاهی های مردم و جامعه دارد و نباید از این اهرم بزرگ و قدرت عظیم رسانه ای غافل شد.

 

گفتنی است در این نشست که با حضور روسای ادارات حوزه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد ، کاظمی پور از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نکاتی چند پیرامون نحوه نگارش و بروزرسانی اخبار در سایت بیان کرد.

به اشتراک بگذارید :