27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۸:۵۱:۲۴
کد مطلب:  795673
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صورت گرفت؛
برگزاری همایش فجر امید

عصر دیروز همایش فجر امید با حضور کمرئی مدیرکل اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش، اولادقباد نمایند مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن همایش ولایت این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عصر دیروز همایش فجر امید با حضور کمرئی مدیرکل اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش، اولادقباد نمایند مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، روسای مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران و همکاران اداری در سالن همایش ولایت این اداره کل برگزار شد.

در این همایش محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، اظهار داشت : انقلاب اسلامی اکنون که به چهلمین سال پیروزی خود رسیده است ، برکات بسیار زیادی در توسعه کشور در تمامی عرصه ها به همراه داشته است که قابل لمس و آشکار است.

وی ارزیابی عملکرد چهل ساله انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف را ضروری دانست و افزود: اکنون پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مناسبی است که با یک نگاه منصفانه به ارزیابی عملکرد دوره های مختلف بپردازیم و با نقد و بررسی دقیق و کارشناسانه به برطرف نمودن ضعف ها و تقویت نکات قوت بپردازیم .

صیدلو با اشاره به ظرفیت بالای نیروهای انسانی شهرستان‌های استان تهران ، اظهار داشت: حضور پر نشاط همکاران خلاق فرهنگی در این استان  از جمله سرمایه‌هایی است که می‌توان به آن تکیه کرد.

این مقام مسئول با تاکید بر خدمات دولت در توسعه فضاهای آموزشی در بعد از انقلاب اسلامی ، تصریح کرد: با حمایت های صورت گرفته در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی رشد بسیار قابل توجهی در توسعه فضاهای آموزشی و تربیتی در سطح کشور داشته ایم.

 

گفتنی است در این نشست، کمرئی مدیرکل اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش نیز به تبیین اهداف انقلاب اسلامی و پیشرفت های حاصل شده در حوزه نظام تعلیم و تربیت کشور پرداخت.

به اشتراک بگذارید :