28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۲:۴۳:۳۰
کد مطلب:  795290
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
کیفیت بخشی یکی از ضروریات تحقق اهداف سواد آموزی

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از تشکیل کار گروه بهبود کیفیت و ستاد امتحانات سواد آموزی شهرستانهای استان تهران با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران سعید شهریاری معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، با اشاره به اینکه یکی از ضروریات تحقق اهداف سواد آموزی، کیفیت بخشی به فعالیت های آن وایجاد زمینه بهره وری از فرصت ها وامکانات می باشد ، اظهار داشت: این مهم نیازمند یک نگاه فرا وظیفه ای، جامع وهدفمند جهت تشکیل گروه بهبود کیفیت در سطح شهرستان ها و بکارگیری اندیشه های ناب وساماندهی آنها است.

وی هدف از تشکیل این کمیته را همکاری و مشارکت همه جانبه در سواد آموزی دانست وافزود: تشکیل این کارگروه به منظور ارائه راهکارهای مناسب جهت  کیفیت بخشی به فعالیت های سوادآموزی و ایجاد زمینه برای بهره وری از فرصت ها و امکانات برای تحقق اهداف سوادآموزی ضروری است .

شهریاری، با تاکید بر نظارت دقیق اعضاءکارگروه بهبود کیفیت و ستاد امتحانات بر امر برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه شعار سال با موضوع حمایت از کالای ایرانی ، تصریح کرد: دقت، سلامت و نظارت بر کلاسها ، آزمونها و مسابقات  از عوامل مهم موفقیت استان در برگزاری سالم آزمونهای پایانی خواهد بود.

این مقام مسئول، در پایان خاطر نشان کرد:  برای پایان دادن به بیسوادی در استان باید از تمام ظرفیت های اعضاء شورای پشتیبانی سوادآموزی، گروههای بهبود کیفیت، ستاد امتحانات و شورای معاونین شهرستان استان استفاده نمود.

 شایان ذکر است که مسابقه کتابخوانی ویژه شعار سال با موضوع حمایت از کالای ایرانی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با شرکت سواد آموزان دوره انتقال 17 بهمن ماه بصورت همزمان در شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

 

             

 

 

 

به اشتراک بگذارید :