23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۴:۲۰:۱۰
کد مطلب:  791944
با حضور استاندار زنجان:
آموزشگاه خیر ساز شهدای روستای عمید آباد شهرستان ابهر افتتاح شد

به مناسبت دهه مبارک فجر و با حضور استاندار زنجان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی مدرسه خیر ساز شهدای روستای عمید آباد شهرستان ابهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان

به نقل از شهرستان ابهر، آئین افتتاح و بهره برداری از مدرسه 6 کلاسه خیر ساز روستای عمید آباد با حضور  استاندار زنجان، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس، امام جمعه شهر صائین قلعه، فرماندار ابهر، نماینده شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه، سرپرست آموزش و پرورش شهرستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی، خانواده های معظم شهدا و اهالی روستا برگزار شد.

فتح اله حقیقی استاندار زنجان در آئین بهره برداری از مدرسه خیر ساز شهدای روستای عمید آباد با حضور در کلاس های درس و در بین دانش آموزان ضمن قدردانی از زحمات حمداله سلطانی خیر مدرسه ساز و کلیه خیرینی که در ساخت این پروژه تلاش نموده اند، مشارکت خیرین در ساخت مدارس را در تعمیم عدالت آموزشی به ویژه در مناطق روستایی مهم و با ارزش دانست.

وی ورود خیرین روستای عمید آباد به عرصه مدرسه سازی را موجب خرسندی و نشانه فرهنگ دوستی مردم منطقه عنوان کرد و خطاب به دانش آموزان گفت: شما دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور وظیفه دارید با تلاش و کوشش علمی و دست یابی به قله های ترقی در عمل قدرشناسی از زحمات خیرین و معلمانتان را معنی ببخشید.

در ادامه جهانگیرصفری مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان زنجان ضمن قدردانی از حمد اله سلطانی خیر مدرسه ساز روستای عمید آباد و با اشاره به اقدامات خوبی که بعد از انقلاب در راستای نوسازی و تجهیز مدارس صورت گرفته است گفت: ما همچنان برای رفع مشکلات کمبود فضای آموزشی در سطح استان به مشارکت و یاری خیرین نیازمندیم.

وی از مشارکت اهالی خیر روستای عمید آباد در مقوله مدرسه سازی قدردانی کرد و با اشاره به این که خیرین در ساخت این مدرسه بالغ بر 7 میلیارد ریال هزینه کرده اند، گفت: اداره کل نوسازی استان نیز جهت تجهیز مدرسه به سیستم گرمایشی مرکزی و سایر امکانات بالغ بر 800 میلیون ریال هزینه کرده است.

شایان ذکر است ساخت پروژه خیر ساز شهدای عمید آباد با زیربنای 470 مترمربع در زمینی به مساحت یک هزارو 918 مترمربع با 6 کلاس درس در سال 94 آغاز و امروز به بهره برداری رسید.

 

 

به اشتراک بگذارید :