26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۴:۱۲:۴۷
کد مطلب:  791907
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در رباط کریم:
باید دیدگاههای توسعه منطقه ای را در نظام برنامه ریزی کشور ایجاد کنیم

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در مراسم افتتاحیه مرکز رفاهی فرهنگیان آموزش و پرورش رباط کریم گفت : باید دیدگاههای توسعه منطقه ای را در نظام برنامه ریزی کشور ایجاد کنیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،علی اللهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با گرامیداشت چهلمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ، اظهار داشت: نظام برنامه ریزی کشور متمرکز است و کمتر وارد برنامه ریزی توسعه منطقه ای شده است و باید دیدگاههای توسعه منطقه ای را در ذهن برنامه ریزان نظام برنامه ریزی کشور ایجاد و منطق برنامه ریزی کشور را از قیاسی به استقرائی تبدیل کنیم .

ترکمن با اشاره به اینکه رباط کریم از آن مناطقی است که ظرفیت بالایی برخوردار است ، تاکید کرد: عوامل توسعه منطقه ای باید با توجه به جمیع نیازمندیها ، چالشها ، فرصتها و امکاناتی که منطقه در اختیار دارد دیده شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در رباط کریم ،تدوین برنامه دقیق برای کمک به توسعه را ضروری دانست و افزود: پژوهش ، مطالعه و برنامه ریزی در سیدن به اهداف مورد نظر بسیار موثر است.

گفتنی است معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش و هیئت همراه در ادامه ،از طرح های در حال اجرای این رباط کریم از جمله مجتمع ورزشی فرهنگیان و زمین چمن نیز بازدید کردند.

به اشتراک بگذارید :