26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۱:۵۶:۱۱
کد مطلب:  791620
با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش :
آئین گشایش مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان رباط کریم

صبح امروز آئین افتتاحیه مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان رباط کریم با حضور علی اللهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در رباط کریم برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران صبح امروز آئین افتتاحیه مرکز رفاهی آموزشی فرهنگیان رباط کریم با حضور علی اللهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ، کریمی فر مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ، صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،فرماندار رباط کریم ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و جمعی از خیرین و مسئولین آموزش و پرورش رباط کریم برگزار شد .

بر اساس همین گزارش،این مرکز که به وسعت 2 هزار و 500 مربع و زیربنای 650 متر مربع می باشد در سال 1396 بازسازی شده و به عنوان مرکز رفاهی آموزشی با 7 سوئیت میهمان ، یک سوئیت مدیریت ، نمازخانه و انبار آماده ی بهره برداری می باشد.

گفتنی است ،زمین این مرکز  توسط خیر محترم ، علی خجسته کیا به آموزش و پرورش اهدا شد و از محل اعتبارات دولتی و کمک دیگر خیرین و نیز شورای نظارت مدارس غیر دولتی  بازسازی شد.

به اشتراک بگذارید :