27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۰۷:۴۵:۰۰
کد مطلب:  791310
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
برگزاری سلسله نشست های تخصصی راهبران استانی دوره متوسطه

از سلسله نشست های راهبران استانی دوره متوسطه در قالب توسعه شایستگی های حرفه ای معلمان 3 نشست طی روزهای 26 و 30 دی و 4 بهمن ماه برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با اشاره به اینکه ضرورت ایجاد تحول بنیادین در آمووزش و پرورش کشور در عالی ترین سطوح مورد تأکید قرار گرفته است، اظهار داشت: تمهید برگزاری این نشست ها با رویکرد درس پژوهی، نظارت و راهنمایی آموزشی ، سنجش و ارزشیابی و دعوت از اساتید و صاحب نظران می تواند در ایجاد فرصت های یادگیری جدید و یافتن راه حلی برای چالش های حرفه ای معلمان مؤثر باشد. 

وی با تأکید بر ضرورت توجه به توانمندیها و شایستگی های حرفه ای معلمان، تصریح کرد: از طریق بکارگیری ظرفیت های قانونی نظام مند و مبتنی بر اهداف معین می توانیم اثربخشی و نمایش موفقیت آمیز عملکرد معلمان را بهبود بخشیم.

شفیع پور ضمن اشاره به تکمیل استقرار نظام 6.3.3 و لزوم تبیین دقیق اهداف و روشهای کتاب های نونگاشت،تاکید کرد: برگزاری کارگاه های دانش افزایی و توجه ویژه به نظارت بالینی و درس پژوهی در مناطق ضروری است.  

 شایان ذکر است دور دوم این نشست ها برای راهبران آموزشی دوره دوم متوسطه در روزهای 29 و 30 بهمن و 2 اسفندماه در محل سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :