24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۰۸:۰۶:۴۲
کد مطلب:  791225
با حضورمعاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛
جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن۹۷ برگزار شد

بعد از ظهر امروز جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن۹۷ با حضورمعاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، طاهر علمی گفت: مراسم 22 بهمن امسال باید متفاوت از سال های گذشته باشد و مردم باید با حضور پررنگ خود،خاطره این روز را زنده نگه دارند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ادامه داد:مردم هوشیار ایران، حاضر به دست کشیدن از آرمان های انقلاب نبوده و با وجود فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه آمریکا به مبارزه با استکبار ادامه خواهند داد.
وی افزود: همچنین در این روز گروه سرودی هماهنگ با لباس و کلاه یکدست و همرنگ تشکیل خواهد شد تا سرود ای ایران را یکصدا اجرا نمایند.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تصریح کرد: در طول این ایام مدارس و برنامه های آن ها نظارت خواهد شد و در پایان سال بهترین مدارس تجلیل  می شوند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در پایان  اظهار داشت: دانش آموزان و فرهنگیان استان با اراده قوی و آگاهانه در راهپیمایی 22 بهمن حضور خواهند داشت  تا به همه ثابت کنند که هنوز انقلابی هستند و آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اهداف ما می باشد.

  

 

به اشتراک بگذارید :