26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ ۱۲:۰۷:۵۷
کد مطلب:  790620
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در همایش یاوران انقلاب :
آموزش و پرورش گسترده‌ترین زمینه توسعه پایدار

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ، تلاش و پشتکار را تنها راه رسیدن به اهداف عالی انسانی دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مانور یاوران انقلاب پیشتازان سازمان دانش‌آموزی با حضور مسئولین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ، مسئولین ناحیه 2  ‌ری در سالن ورزشی فاطمةالزهرا (س) برگزار شد.

یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، حضور در جمع دانش‌آموزان پیشتاز را بسیار ارزنده دانست و گفت: یکی از مهمترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی خواست و اراده ای ملت برای تغییر نظام سلطه ستم‌شاهی بود که امروز هم شما با همان اراده و

خودباوری باید استقلال کشور را حفظ کنید.

وی با تاکید بر تلاش و صبر در کارها برای رسیدن به هدف و دستیابی به موفقیت، اظهار داشت:  پشتکار و کوشش در امور است که منجر به استقلال ما و عدم وابستگی به دیگران می گردد .

بهارلو با اشاره به اینکه منش‌های دوازده‌گانه پیشتازان همان مهارت‌های اجتماعی است که موجب می‌شود تا به تربیت اجتماعی رسید، تاکید کرد: توسعه و پیشرفت هر کشوری از مسیر تعلیم و تربیت  می گذرد.

این مقام مسئول، آموزش و پرورش را گسترده‌ترین زمینه توسعه پایدار کشور دانست و افزود: باید در این زمینه بستر رشد و شکوفایی را برای دانش عزیزان فراهم نمود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با تاکید بر ظرفیت‌های شخصی که خداوند متعال به همگان تفضل کرده‌است، تصریح کرد: همه شما عزیزان باید از این موهبت خدادادی که در وجودتان نهفته است استفاده کنید و آن را تبدیل کنید به فرصتهایی در جهت رشد مادی و معنوی زندگی خود و در جهت پیشرفت و استقلال میهن بکار ببندید.

بهارلو تنها راه رسیدن به هدف را تلاش و کوشش دانست و خاطرنشان کرد: برای رسیدن به هدف نباید متوقف شد بلکه باید تلاش و صبوری، مشکلات را برطرف نمود و با انگیزه در راه رسیدن به تعالی گام برداشت.

 

به اشتراک بگذارید :