28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ ۱۰:۲۸:۴۹
کد مطلب:  788378
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
خیرین یاران آموزش و پرورش در عرصه تعلیم و تربیت

نشست صمیمی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اعضای جمعیت خیرین مدرسه یار کشور در سالن شورا شماره یک این اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، با اشاره به اینکه خیرین یاران اصلی آموزش و پرورش می باشند ، اظهار داشت: خیرین نیک اندیش با تفکر و دغدغه مندی که نسبت به فرزندان این مرزوبوم دارند انرژی بخش حوزه تعلیم و تربیت می باشند.

وی با تاکید بر اینکه  انسان های بدون اینکه وظیفه سازمانی و تکلیف رسمی داشتنه باشند با عقاید و انگیزه های نیک و انسانی وارد این عرصه شده اند ، تاکید کرد: حضور نیک اندیش خیرین درمجموعه آموزش و پرورش بسیار جای خرسندی است.

این مقام مسئول ، با اشاره به اینکه خیرین مدرسه یار با دغدغه مندی و کار ارزشمندی که سرلوحه خود قرار داده اند می توانند در 3هزار مدرسه  در سطح شهرستانهای استان تهران فعالیت های خیرخواهانه داشته باشند،تاکید کرد: تمامی شهرستانهای استان تهران  نیازمند حمایت های خیرین نیک اندیش می باشند و اگر این تفکر گسترش پیدا نکند نمی توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم .

صیدلو، باتاکید بر این که باید این تفکر در تمامی مدارس شهرستانهای استان تهران نهادینه و گسترش یابد، تصریح کرد:این حرکت می تواند با کشف کسانی همراه شود که از تحصیل بازمانده و با تامین حداقل نیازمندی های زندگی و حل مشکلات این عزیزان می توان آنان را به مدرسه بازگرداند.

این مقام مسئول، ادامه داد: این فعالیت و تفکر باید در  تمامی مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران، تبیین شود و با سازوکار تشکیلاتی نهادینه گردد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر اینکه این مکانیزم باید با حضور مدیران و معلمان  اتفاق بیافتد و ظرفیت هایی برای هر مدرسه ایجاد کرد که با نیت خیرخواهانه دراین عرصه قدم بردارند ، تصریح کرد: کمک در این عرصه نیز، کمک به خودمان و آینده این مرزوبوم است و آمادگی کامل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران را برای فعالیت و گسترش در این عرصه نیک اعلام می نمایم.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :