28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ ۱۴:۱۴:۰۷
کد مطلب:  787568
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آیین نواختن زنگ انقلاب؛
نباید یاس و نا امیدی را در کشور ترویج دهیم

صبح امروزمدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر در دبیرستان نمونه دولتی فاطمیه (س) اسلامشهر حضور یافت و زنگ نمادین گلبانگ انقلاب اسلامی را نواخت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلومدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خطاب به دانش آموزان گفت : با دو بال علم و دانش و فهم و درک ، نگاه واقع بینانه و با بصیرت به انقلاب اسلامی و ثمرات پر برکت آن در ایران و جهان داشته باشید.

وی، با گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: در دید ورزشکاران قهرمانی با سختی بدست می آید ولیکن نگهداری آن مهم‌تر است ،روزی ما در این کشور با ایمان به خدا، رهبری امام راحل و وحدت مردم انقلاب کردیم و اکنون پس از گذشت چهل سال با تمام سختی‌ها ، تحریم‌ها و شهادت‌ها نگهداری آن امر بسیار مهم و ضروری است.

صیدلو با اشاره به اینکه ما تاریخ دنیا را عوض کردیم و چشم همه ملل محروم و آزاده جهان هنوز هم به انقلاب اسلامی دوخته شده، تاکید کرد: متاسفانه جمعی از نااهلان و نامحرمان داخلی و خارجی چشم دیدن این انقلاب را ندارند و در هر گوشه دنیا در حال پی ریزی توطئه بر علیه نظام شکوهمند جمهوری اسلامی می باشند .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر احساس تعلق داشتن به پرچم و سرود مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: نباید یاس و نا امیدی را در کشور ترویج دهیم و تحلیلی واقع بینانه و منصفانه از مسائل مختلف داشته باشیم .

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امروز 200مدرسه با حضور یک دانش‌آموز در کشور داریم ، تاکید کرد: این از برکات حوزه آموزش و پرورش در بعد از انقلاب اسلامی، است  و نشان از اهمیت به امر تعلیم و تربیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر اینکه  موارد اشکال را با نگاه خیر خواهانه بیان کنیم تصریح کرد: در کنار مشکلات به مواهب و محاسن انقلاب اسلامی هم توجه کنیم چرا که گاهی اوقات مرز میان خیر خواهی و دشمنی توسط دوستان هم قابل تشخیص نیست.

 

 

به اشتراک بگذارید :