27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ ۱۱:۵۲:۲۹
کد مطلب:  787086
صبح امروز و به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر انجام شد؛
نواختن زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی توسط وزیر آموزش‌وپرورش در مدرسه رفاه

وزیر آموزش‌وپرورش به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر در مدرسه ابتدایی رفاه منطقه ۱۲ شهر تهران حضور یافت و زنگ نمادین گلبانگ انقلاب اسلامی را نواخت.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش ‌و پرورش، سید محمد بطحایی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر در مدرسه ابتدایی رفاه منطقه ۱۲شهر تهران حضور یافت و زنگ نمادین گلبانگ انقلاب اسلامی را نواخت.

 

بر اساس این گزارش، امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی 12 بهمن سال 57، پس از 14 سال تبعید به میهن اسلامی بازگشت و هرسال 12 بهمن‌ماه، هم‌زمان با سالروز ورود تاریخی ایشان به میهن اسلامی، ساعت 9 و 33 دقیقه صبح، زنگ مدارس، سوت قطارها، کشتی‌ها به صدا درمی‌آید و زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی در سراسر کشور طنین‌انداز می‌شود. این مراسم به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به پاسداشت خاطره حضور امام (ره) در این مدرسه، مراسمی در دبستان دخترانه رفاه برگزار شد.

 

امسال به دلیل مقارن شدن روز 12 بهمن‌ماه با جمعه و تعطیلی مدارس در این روز، گلبانگ انقلاب روز شنبه ۱۳بهمن‌ماه در مدارس سراسر کشور طنین‌انداز می‌شود.

به اشتراک بگذارید :