14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۸:۵۰:۱۲
کد مطلب:  785162
مدرسه ای خودکفا، دانش آموزانی شاد

مدرسه ی ابوذر قره تپه منطقه تسوج دانش آموزانی شاداب و خوشحال دارد که با وجود کم ترین امکانات خودکفا هستند و خوشحال و شاداب به تحصیل می پردازند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از تسوج، مدرسه ابوذر روستای قره‌تپه در منطقه تسوج شاداب‌ترین و فعال‌ترین دانش‌آموزان را دارد.

مدیر مدرسه ابوذر می گوید: با توجه به نظرات کارشناسان تغذیه، صبحانه مهمترین وعد‌ه‌ی غذایی برای دانش آموزان است و ادامه داد: با اینکه اکثر دانش‌آموزان بدون صرف صبحانه در مدرسه حاضر می‌شوند لذا مدرسه ابوذر قره تپه تصمیم گرفت برنامه صبحانه سلامت را طبق روال سال گذشته اجرا نماید.

علی امام‌جمعه ادامه داد: با حمایت اولیا این طرح مطمئنأ نقش مهمی را در سلامتی دانش آموزان و آینده سازان خواهد داشت.

مدیر مدرسه‌ ابوذر روستای قره‌تپه اظهار داشت: طرح صبحانه سلامت مدرسه، دو روز در هفته برگزار می‌شود.

امام‌جمعه افزود: با آغاز سال تحصیلی امسال با مشارکت اولیای دانش‌آموزان و همراهی خیرین روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته برنامه صبحانه سلامت در مدرسه ابوذر قره‌تپه اجرا می‌شود.

مدیر مدرسه ابوذر روستای قره‌تپه با اشاره به اهمیت صرف صبحانه دسته‌جمعی که باعث سلامت و شادابی دانش‌آموزان می‌شود خاطر نشان ساخت: روزهای دوشنبه انواع میوه‌‌ها اعم از (سیب ،نارنگی، هویج و...) به صورت مرتب و مداوم در بین دانش آموزان توزیع می‌شود و روزهای یکشنبه و سه شنبه اهم وسایل صبحانه خیار ، گوجه ، تخم مرغ و سیب زمینی می باشد.

وی اظهار امیدواری کرد: با نهادینه کردن این قبیل طرح‌ها در سایر مدارس آرامش، شادابی بیشتر و سلامت روحی و جسمانی دانش آموزان هرچه بیشتر تامین شود.

علی امام جمعه در پایان گفت: به جرات می‌توان گفت که دانش آموزان مدرسه ابوذر روستای قره‌تپه شادترین و فعال‌ترین دانش آموزان منطقه هستند و در تمامی کارها از درس گرفته تا تهیه صبحانه، نظافت محیط و نگهداری از لوازم عمومی در مدرسه همدلی و همکاری کاملی دارند.

 

به اشتراک بگذارید :