20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۸:۱۸:۲۱
کد مطلب:  785124
در گلزار شهدای بهشت زهراء(سلام الله علیها)
تجدید میثاق معلمان، مدیران و مسئولین آموزش و پرورش منطقه 16 تهران با شهدا

معلمان، مدیران و مسئولین آموزش و پرورش منطقه باحضور در میعادگاه شهدای دوران دفاع مقدس با آرمان های امام راحل(ره) و شهدا تجدید عهد دوباره برگزار کردند.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی منطقه 16 تهران، معلمان، مدیران و مسئولین آموزش و پرورش منطقه باحضور در میعادگاه شهدای دوران دفاع مقدس با آرمان های امام راحل(ره) ، شهیدان دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید عهد دوباره برگزار کردند.

در این مراسم علاوه بر معلمان، مدیران و مسئولین آموزش و پرورش خانواده های معظم شهیدان ناصری و خالقی پور نیز حضور داشتند.

معلمان، مدیران و مسئولین آموزش و پرورش باحضور بر مزار شهیدان ناصری، خالقی پور و معلمان شهید منطقه ضمن خواندن فاتحه با آرمان های امام راحل(ره)، شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس تجدید عهدی دوباره بستند.

در این مراسم ضمن حضور بر مزار پاک شهدای گرانقدر و نثار گل، دعوت نامه دومین کنگره شهدای فرهنگی و دانش آموز شهید منطقه نیز در محل یادبود این شهیدان نصب گردید.

از برنامه های زیبای این مراسم بیان خاطرات شهیدان ناصری و خالقی پور از زبان مادران این شهیدان گرانقدر و والامقام بود که به سمع و نظر معلمان، مدیران و مسئولین آموزش و پرورش منطقه رسید و بسیار مورد توجه آنان واقع شد.

حضور بر مزار یادبود شهیدشاطری و شهدای گمنام دوران دفاع مقدس و تجدید بیعت دوباره از برنامه های دیگر این مراسم بود که توسط معلمان، مدیران و مسئولین منطقه صورت پذیرفت.    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
به اشتراک بگذارید :