13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ ۱۵:۳۴:۰۰
کد مطلب:  784944
پیرامون برنامه ریزی لازم جهت استقبال از خانواده های فرهنگیان و میهمانان نوروزی
اولین جلسه ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان منطقه 8

اولین جلسه ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان منطقه روز شنبه مورخه 6/11/1397 با حضور مینو زمان مدیر آموزش و پرورش منطقه و اعضای محترم ستاد اسکان منطقه در سالن شورای منطقه برگزارگردید.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی منطقه 8

اولین جلسه ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان منطقه 8  با حضور مینو زمان مدیر آموزش و پرورش منطقه و اعضای محترم ستاد اسکان منطقه در سالن شورای منطقه  برگزارگردید.
در این جلسه در ابتدا سرکار خانم محتشمی دبیر ستاد اسکان منطقه گزارش از اسکان میهمانان نوروزی در سال گذشته ارائه  و به بیان  اهم موارد قابل توجه مدیران در اسکان مسافران نوروزی در مدارس پرداختند.

در ادامه مینو زمان ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه با اشاره به لزوم برنامه ریزی لازم جهت استقبال از خانواده های فرهنگیان و میهمانان نوروزی در ایام تعطیلات عید نوروز اذعان داشت : باید با برنامه ریزی مطلوب و آسیب شناسی نسبت به شناسایی نقاط ضعف و قوت سالهای گذشته و رفع مشکلات، موانع و کمبودهای مدارس اقدام کرده  و نقاط قوت و نوآوری ها را تقویت کنیم تا مهمانان فرهنگی که به منطقه هشت سفر می نمایند؛ با خاطره ای خوش منطقه را ترک نمایند.

در پایان جلسه آموزش و پرورش  منطقه 8 بعنوان پایگاه اسکان نوروز در شرق تهران و  دبستان امامت بعنوان پایگاه ستاد اسکان نوروزی در شرق تهران معرفی گردید.

به اشتراک بگذارید :