27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ ۱۲:۳۲:۳۶
کد مطلب:  783921
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران:
بررسی اولویت های پژوهشی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری اولین نشست اولویت های پژوهشی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلوسرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت : معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در راستای اهداف و الویت های پژوهشی خود با معاونت پژوهش و برنامه ریزی این اداره کل به انعقاد تفاهم نامه مشترک  نشست .

وی با اشاره به اینکه امروزه کار بدون پژوهش و کارشناسی از نتایج مطلوبی برخوردار نیست ، تاکید کرد:  در دنیای امروز دیگر فرصتی برای آزمون و خطا نیست و باید با روش های نوین علمی به اهداف مورد نظر سازمانی دست یافت.

بهارلو با تاکید بر اینکه  باید نگاه علمی را در آموزش و پرورش در تمامی حوزه ها تقویت کنیم ، تصریح کرد: استفاده از نظر اساتید  و صاحب نظران با یافته های پژوهشی در حوزه  تخصصی  می تواند در  تصمیم گیری ها نقش بسیار موثری ایفا نماید .

گفتنی است در این نشست دیگر اعضا نیز به بررسی اولویت های ویژه پژوهشی در این حوزه پرداختند.

به اشتراک بگذارید :