24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ ۱۲:۵۵:۱۴
کد مطلب:  783148
اجلاسیه دانش آموزی کنگره شهید «حسن باقری» در تبریز برگزار شد؛
پاشایی: آسیب های اجتماعی دشمن برنامه ریزی شده بر روی غیرت و پاکی جوانان است

صبح امروز، در راستای برگزاری کنگره سردار شهید «حسن باقری»، اجلاسیه دانش آموزی این کنگره امروز یکشنبه 7 بهمن‌ماه با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان در کانون بسیج جوانان تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در این اجلاسیه در حضور دانش آموزان و معلمین آموزش پرورش استان گفت: دفاع از ارزش ها با یادکردن دلاوری های شهدا بعنوان الگو برای همه ی عرصه ها و نسل ها بسیار مهم است.

وی با اشاره به حضور بیش از 750 هزار نوآموز و دانش اموز در جایگاه علم دانش افزود:جز رسانه ای انسانی دانش آموزی رساناتر، روان تر و تصحیح کننده تر نخواهیم داشت.

مدیر کل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: از منظر یونسکو سه سرمایه فیزیکی، طبیعی و انسانی است که در اداره کردن کشور موثر است که در این میان ابراز داشته اند که سرمایه های فیزیکی و طبیعی را باید در خدمت سرمایه انسانی با توکل بر معنویات بکار گیریم.

پاشایی تاکید داشت: غیرت و پاکی جوانی از نان شب هم برای ما واجب تر و لازم تر است چرا که آسیب های اجتماعی دشمن برنامه ریزی شده بر روی همین عنوان است.

وی خاطر نشان شد: در اقدامات شهید حسن باقری نوآوری و خلاقیت مرکز ثقل توجه وی بود و باید با الگوگیری از این شهید به ریشه ها سربزنیم و نگذاریم ریشه ها بخشکند تا مثل درخت تنومند همیشه پیروز باشد.

مسئول دستگاه تعلیم و تربیت استان ابراز داشت: همیشه بهتر شدن سرلوحه باشد تا این نظام اسلامی که حاصل الله اکبر های خفه شده در اجداد ماست پاس بداریم و در حفظ آن کوشا باشیم.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :