13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ ۰۸:۰۶:۵۵
کد مطلب:  782666
آمادگی کمیسیون ملی آیسسکو برای حمایت از فعالیت های شبکه زنان دانشمند جهان اسلام

دکتر ماهروزاده رئیس شبکه زنان دانشمند جهان اسلام ضمن دیدار با دکتر کریمی دبیر کل کمیسیون ملی ایسسکو در جمهوری اسلامی ایران در خصوص همکاری های فی مابین گفتگو نمودند.

در این دیدار که در مرکز امور بین الملل وزارت آموزش و پرورش انجام شد ابتدا دکترماهروزاده به ارائه گزارش مختصری از فعالیت های شبکه زنان دانشمند جهان اسلام در داخل و همچنین تعاملات خارج از کشور با هدف معرفی توانایی های علمی و اجرایی زنان کشورمان در سطح جهان به خصوص فعالیت ها و پیشرفت هایی که بعد از انقلاب اسلامی صورت گرفته است پرداخت. در ادامه ایشان از دبیر کل کمیسیون ملی درخواست کرد با توجه به ظرفیت های خوب آیسسکو زمینه ارتباط هر چه بیشتر شبکه زنان دانشمند جهان اسلام را  با کمیسیون ملی آیسسکو در ایران جهت همکاری های مشترک فراهم نمایند.

در ادامه دکتر غلامرضا کریمی ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته توسط شبکه زنان دانشمند جهان اسلام امادگی کمیسیون ملی را جهت هرگونه مساعدت و پشتیبانی از این شبکه اعلام نموده و از ایشان خواست تا پیشنهادات مشخص و اجرایی جهت ایجاد زمینه های همکاری بیشتر را به این کمیسیون ارائه نمایند.

دکتر کریمی همچنین در راستای ایجاد زمینه  همکاری های فی مابین پیشنهاد  امضاء یاداشت تفاهم همکاری مشترک با شبکه زنان دانشمند جهان اسلام را دادند و  آمادگی آیسسکو را  جهت بررسی مقدمات این امر  در کمیته مشترکی  اعلام نمودند.

در پایان دکتر کریمی بر اعلام آمادگی کمیسیون  ملی ایسسکو در فراهم نمودن مقدمات لازم جهت پوشش تمام فعالیت های شبکه زنان دانشمند جهان اسلام در راستای تقویت بیشتر این شبکه  در عرصه بین المللی تاکید نمود.

به اشتراک بگذارید :