16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۶:۱۴
کد مطلب:  xngzoHpU
در روز پایانی مسابقات ورزشی دانش آموز دختر فارس رقم خورد:
قهرمانی تیم بدمینتون دختران ابتدایی ناحیه سه و متوسطه اول ناحیه دو شیراز

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت: در روز پایانی مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر فارس، تیم های بدمینتون دختر ابتدایی ناحیه سه و متوسطه اول ناحیه دو شیراز به مقام قهرمانی دست یافتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، عباس حاجی زاده با اعلام این خبر گفت:  مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر فارس با برگزاری مسابقات بدمینتون در دو گروه ابتدایی  و متوسطه اول به پایان رسید .

وی گفت: در روز پایانی این دوره از رقابت ها ، تیم های بدمینتون دختران ابتدایی ناحیه سه شیراز و  متوسطه اول ناحیه دو شیراز ، توانستند از رقبای خود پیشی گرفته و عنوان قهرمانی را از آن خود کنند.

حاجی در ادامه گفت:  در مسابقات تیمی بدمینتون دختران استان،مقطع ابتدایی، پس از ناحیه سه شیراز ، تیم های  ناحیه دو و ناحیه یک  ،به ترتیب به مقام های دوم و سوم این مسابقات درست یافتند.

وی افزود: در مسابقات تیمی بدمینتون دختران استان مقطع متوسطه اول نیز پس از ناحیه دو شیراز، تیم های شهرستان پاسارگا د و ناحیه یک شیراز عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس گفت: در  مسابقات بدمینتون دوره اول متوسطه پسران نیز تیمهای ناحیه یک -گله دار -جهرم - مرودشت    و در دوره ابتدایی نیز  تیم های  گله دار -جهرم- زرقان و ناحیه یک به دور بعد صعود کردند.

وی در ادامه گفت: در مسابقات تنیس روی میز دوره ابتدایی پسران نیز  شهرستان  گراش مقام اول، ناحیه یک شیراز  مقام دوم و  شهرستان لارستان و ناحیه سه شیراز نیز به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.

به اشتراک بگذارید :