23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ ۱۰:۵۸:۱۹
کد مطلب:  781290
در ادامه روند بازدید از مدارس شبانه روزی استان؛
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان از آموزشگاه شبانه روزی 15 خرداد شهرستان ابهر بازدید کرد

حسین حسنلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان در ادامه روند بازدید از مدارس شبانه روزی استان از آموزشگاه شبانه روزی 15 خرداد منطقه شریف آباد شهرستان ابهر بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از شهرستان ابهر، در ادامه روند حضور در مدارس شبانه روزی سطح استان، حسین حسنلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل و هیات همراه به اتفاق حجت اله عباسی معاون آموزش متوسطه این شهرستان با حضور در آموزشگاه شبانه روزی 15 خرداد منطقه شریف آباد ابهر از این آموزشگاه بازدید کرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل ضمن حضور در این آموزشگاه و بررسی وضعیت فضاهای آموزشی ، کلاس های درس ،وضعیت گرمایش خوابگاه ها،سرویس های بهداشتی، نمازخانه و بررسی وضعیت غذای دانش اموزان در نشستی صمیمی به پرسش های همکاران پاسخ داد و از زحمات و تلاش های معلمان این آموزشگاه تقدیر و تشکر کرد.

حسنلو با اشاره به لزوم توجه بیشتر عوامل اجرایی مدارس شبانه روزی به مشکلات و خواسته های دانش آموزان بر ضرورت داشتن برنامه های متنوع به منظور پر کردن خلا عاطفی دانش آموزان، کنترل ورود و خروج آنها، رعایت نظام آراستگی و بهداشت در این مدارس تاکید کرد.

وی با بیان این که یکی از مهم ترین اهداف ایجاد مدارس شبانه روزی افزایش پوشش تحصیلی و حرکت در مسیر تحقق عدالت آموزشی بوده است و با اشاره به واریز سرانه غذایی به حساب این مدارس گفت:  تجهیز مدارس شبانه روزی و فراهم نمودن امکانات اولیه رفاهی برای دانش آموزان خوابگاهی در این مدارس از اولویت های معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش استان است.

گفتنی است در این بازدید کمبودها و مشکلات مدرسه از لحاظ تجهیزات و امکانات مختلف آموزشی، پرورشی و آزمایشگاهی از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :